Ocena kierowcy - Audi A4 B7 Avant

Silnik 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Komfortowe podróżowanie z multitroniciem,
Karoseria : korozja przednich błotników
Bardzo dobre auto , mimo wielu nieprawdziwych opini że silniki 2.0 TDI sa tak awaryjne ja nie miałem ze swoja Audi żadnych problemów, ale mój samochód posiadał orginalny przebieg 181 tyś! Nie był katowany, nie oszczędzałem na obsługach. Myślę że te wszystkie złe opinie dotyczą poprstu zajechanych jednostek sprowadzanych z zagranicy z niby orginalnym przebiegiem w idealnym stanie ;) i w to moge uwierzyć że zaczynaja sie problemy z autem jak ma najechane w rzeczywistości 400-500 tys czy i wiecej... a na blacie standardowe max 200 :)
W przedziale do 180 tys nie miałem żadnej awarii i problemów jakich kolwiek
I tu znowu to samo złe opinie o Multitronicu, ja nie mailem żadnego problemu pieknie plynnie zmieniała biegi, olej wymieniany regularnie co 60 tys i nie było problemów żadnych. myślę ze tu znowu ma znaczenie przebieg i to jak sie dbało o wymiane oleju! Natomiast moja obserwacja jest taka ze Multitronic nie lubi glaskania i zawahań na pedale gazu!
181 tys km - całe zawieszenie jeszcze w orginale z fabryki, komfort siper jak to wielo wahaczowe zawieszenie
Nic dodac nic ująć jak na klase srednieg auta spoko
Wentylacja na poziomie srednim , brakuje nawiewu na tyl w tunelu srodkowego, jedynie nawiewy na nogi
Auto sredniej wielkosci wiec i nie ma zbyt wiele miejsca, dla mnie troche za ciasno - żona zachwycona
Do predkosci 120km fajnie cicho pozniej stopniowo coraz mocniej slychac wiatr i silinik
Drogie ubezpieczenie AC, spory apetyt na paliwo
Cena wysoka za dobry egzemplarz , ale i też sporo bajerów.
Korozja przednich blotników
Brak usterek