Ocena kierowcy - Audi A4 B8 Limousine

karaś, 12 lat temu
Silnik 1.8 TFSI 120KM 88kW
Rok produkcji 2009
Audi A4 B8 Limousine 1.8 TFSI 120KM 88kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
cóz dałbym 4,5 ale nie ma takiej opcji niestety, moim osobistym zdaniem samochód jest rewelacyjny, jedynie cena zakupu jest kosmiczna dla zwykłych ludzi, ja kupiłem uzywke bo nie stać mnie na nowy i jestem zadowolony z zakupu. Szukałem słabych stron i tak naprawde ciezko jest je znaleść, ktoś kto naprawde ma porównanie w B7 I B8 zobaczy ze róznica jest bardzo duza, przede wszystkim komfort jaki oferuje samochód, zdecydowanie urósł w porównaniu do poprzednika jeśli ktoś nie wierzy to niech usiądzie do jednego i drugiego i przekona sie sam ze nie rzucam słów na wiatr. Dla mnie oceny niektórych osób na poziomie 3 i nizej są poprostu śmieszne, bo takie same oceny dają swoim astrom 1 więc totalne nieporozumienie, długo sie zastanwaiałem nad zakupem, spory wydatek ale dziś wiem ze warto, stojąc w korku czujesz ze jesteś w aucie klasy premium i przyciągające spojrzenie sexowna sylwetka pojazdu z pięknymi łezkami z przodu i led tył jest poprostu oszałamiająca. jeśli chodzi o baganik to jest spory, dość niski się wydaje ale spokojnie da się zapakować na dłuzszy wyjazd przez jego długość, oczywiście ktoś pisze ze jest mały ale to nie samochód do wożenia pustaków na budowe o czym chyba niktórzy zapominają, co przez takie opinie odstrasza ludzi czytających ten portal, a czyta to sporo osób bo mam rozpoznanie wśród zanjomych, podsumowując jeśli dysponujesz takimi pieniędzmi aby kupić ten pojazd to go kup a nie bedziesz żałował, moim zdaniem idealny na dojazdy do pracy, szkoły, wczasy i na kazdą inną okazję, jedynym zmartwieniem jakie bedziesz miał uzytkując ten samochód to to czy Ci go nie ukradną... niestety, polecam wszystkim i mam nadzieje ze opinia pomogła, i taka rada nie czytajcie steku bzdur gdzie ktoś tylko narzeka bo kazdy samochód ma swoje plusy i poprostu te osoby nigdy nie maiały tego samochodziku. pozdrawiam
tutaj trzeba powiedzieć ze silnik pracuje super, ale z elastycznością gorzej bo 120 KM to nie szał ale dla mnie wystarczająco
tutaj rewelacja, przełozenia wskakują wyśmienicie, az chce sie zmieniać biegi co chwile
nic dodać nic ująć poprostu AUDI
daje 5 bo do tyłu jest średnio ale czujniki plus dobra widoczność w lusterkach bocznych rekompensują sedana, do przodu jest ok
wszystko na swoim miejscu, w tym aucie niczego sie nie szuka.
jak dla mnie bomba, klimatronik na auto i nic nas nie interesuje
bez porównania urósł w porównaniu do B7, zresztą powiem tak ze auto jest na płycie podłogowej passata więc wszystko na temat
dla zwykłego człowieka super
tutaj kwestia nogi i tego ze jest to nowy model, ale jak nie ma awarii to koszty do przyjęcia
zakup drogi, paliwo dość oszczędny, napraw nie było
bez zastrzeżeń póki co
jeszcze nic nie było (puk puk)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 TFSI 120KM 88kW [l/100km]

7,6