Ocena kierowcy - Audi A4 B8 Limousine

marcin.v, 14 lat temu
Silnik 2.0 TDI 143KM 105kW
Rok produkcji 2008
Audi A4 B8 Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Inne : Świetnie się prowadzi , pokonywanie ostrych łuków z dużą prędkością daje ogromną frajdę
Kolega powyżej wspominał o skodzie superb .Superb 2 jest jak dlamnie ( i nie tylko) wyjatkowo brzydkim samochodem - a jesli już człowiek ma wyłozyc na coś ponad 150 tys - to niech to już będzie ładne żeby sprawiało przyjemnoś a ine wygladało jak dwa zespawane samochody i do tego napompowane (superb)
silnik jest bardzo dynamiczny a zarazem oszczędny, jak komuś mało zawsze może skorzystacz chiptuningu (sam mam taki zamiar)lub kupic wersje 170 km albo jeszcze lepiej silnik 3.0. Kolega wyżej napisał że jest głośny - więc chyba mu trafił sie jakiś lipny model bo mój jest bardzo cichy , a nawet powiedziałbym że bardzo cichy jak na diesla
Bardzo dobra , ale czasami jak jest zimny zdarza sie że jedynka haczy - ale bardzo rzadko ,daje jej 4.5 ,ale nie było takiej opcji więc zaznaczyłem 5
Doskonale - wkońcu audi z tego słynie :)
Ogólnie bardzo dobrze , duże lusterka , jedynie z tyłu kiepska widocznoś podczas cofania - ale to przecierz jest sedan więc nie ma co sie dziwic. Obowiązkowo należy kupic czujniki parkowania
Świetnie , wszystko super przemyślane , a nie jak to w japończykach gdzie nawalono wszędzie dużo róznych (niepotrzebnych) przycisków. Już po wyjechaniu z salonu doszedłem szybko co do czego służy
W lecie super chłodzi , a w zimie grzeje (posiadam 3-strefową klime), nie zapoarowują szyby
Mam 1.90 wzrostu i jak dlamnie w miejscu dla kierowcy oraz pasażera jest idealnie , natomiast z tyłu trochę gorzej , nie posiadam dzieci więc dlamnie nie jest to problemem
Idalnie
W mieście super , a w trasie idalnie , nie trzeba sobie zawracac głowy patrzeniem na prędkościomierz ponieważ spalanie przy duzych szybkościach naprawde jest przyzwoite
To jest jedyny minus tego auta . trzeba sporo zapłacic. Ale nowa a4 jest tak ładnym i świetnie wykonanym samochodem że naprawde warto wyłożyc tyle kasy .
nic do tej pory ,nawet zadna żarówka się nie przepaliła :)
jak wyżej

Usterki Audi A4 B8