Lista ocen Audi A5 I Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW 2011-2016 (8) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ace
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Miałem opory przed multitronicem, jednak swietnie sobie radzi a w trybie sportowym pozwala na dynamiczną jazdę. Bardzo komfortowa skrzynia, auto porusza sie płynnie (brak zmiany biegów). Zupełnie inna jakość w porównaniu z tradycyjnymi czy nawet 2sprzęgłowymi skrzyniami. Za rok bede brał pewnie mocniejsze audi i żałuje że występują z multitronikiem.
~KT
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Skrzynia biegów perfekcyjna i bardzo inteligentna, dokładnie wyczuwa kiedy mam zamiar przyśpieszać dodając obrotów i redukują bieg, jak też od razu uspokaja się np po włączeniu tempomatu. Żadnych szarpnięć czy niemiłych niespodzianek z obsługą.
~św
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Skrzynia ma długie przełożenia. Przy 180kmh na 6stym biegu silnik ma tylko 3 tys obrotów. Biegi wchodzą bardzo pewnie i intuicyjnie. Mam manuala ale nie żałuję bo zmieniam biegi prawie jak w tiptronicu nie odrywając łokcia od podłokietnika.
~Śledziakowski
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Mówili mi nie kupuj multitronika, jak narazie sprawuje się bardzo dobrze ale bardziej podobała mi się praca skrzyni DSG w VW.
~stary wyga
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Skrzynia bardzo intuicyjna, biegi ktróciutkie przez co nie musze odrywać łokcia od podłokietnika podczas zmiany biegów.
~Bogdan
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Niezależnie od wybranego trybu jazdy skrzynia przenosi napęd na obie osie bez zrywania, bez tzw."dziury".
~skalu
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
skrzynia precyzyjna (manual), jednak w chłodniejsze dni biegi ciężko wchodzą i lekko haczą.
~Artur
Nic się nie dzieje przy 110000 według serwisu wymiana oleju