Lista ocen Audi A5 I Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW od 2009 (9) - Skrzynia biegów

~driver
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
S-tronic. Skrzynia działa wolno. Kultura pracy w mojej ocenie gorsza od klasycznych automatów. Jedyny plus do dobre przeniesienie momentu. Od początku były problemy z szarpnięciami przy zmianie biegów. Serwis wykonywał adaptacje oraz aktualizacje oprogramowania. Skończyło się wymianą modułu sterującego (mechatronic) oraz sprzęgieł. Po wymianie sterowania było trochę lepiej natomiast zmiany biegów nie były płynne.
~Muzyczek
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
Skrzynia biegów automatyczna S-tronik pracująca bardzo elastycznie i niezawodnie reagująca na pedał gazu. Gdy chcemy jeździć ekonomicznie, idealnie dostosowuje do tego zmianę biegów, gdy chcemy poczuć trochę adrenaliny też daje doskonale sobie radę.
~DAGUŚ
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
sTRONIC to pierwszy automat jakiego mam i juz nie kupię manuala. Skrzynia jest rewelacyjna biegi zmienia błyskawicznie dzięki czemu autko przyspiesza rewelacyjnie szybko
~Krzysztof Zahel
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
s-tronic rewelacja idealna skrzynia ale... zaczyna szarpać jak przełącza z 2 na 1 i ponoć to mechatronika do wymiany koszt ok 8 tys.! masakra.
~brx
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
S-tronic ... spodziewałem się płynnego przełączania przy tej skrzyni i tej klasie auta. Niestety wyczuwalne są momenty zmiany biegów - szarpnięcia.
~jerlek
gdyby nie wymiana sterownikow po niecalych 20 tys. km byloby lepiej niz dobrze