Lista ocen Audi A6 C7 Avant (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Zagłówek kierowcy regulowany w dwóch płaszczyznach - super. Siedzenia przednie mam z wysuwaną częścią na podudzia (tak jak w C6), ale odnoszę złudzenie że są węższe i mniejsze. Nie wpada się w nie jak w kubełkowe- jest wygodnie, ale w C6 chyba czułem się wygodniej na fotelach. Z przodu nadal jest dużo miejsca (185cm/115kg), człowiek czuje się bardziej osaczony przez kokpit w porównaniu do C6. Przełącznik od świateł jest jakoś inaczej (gorzej)...
~adriankucharski
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Miejsca jest dosyć to przecież duże auto jednak nie tak duże jak stare poczciwe a6 z 1996r, którego właścicielem miałem okazję być. Jechałem wraz z moją rodziną (w sumie 4 osoby ) na dystansie 1700km na raz z przerwami na siusiu i tankowanie i nikt nie narzekał, oczywiście wszyscy byliśmy zmęczeni ale nie z powodu braku miejsca. W pięć osób nie polecam , bardzo wysoki tunel środkowy wyklucza wygodną podróż. Jeżeli chodzi o kufer i...
~Igor
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Jeśli ktoś kupuje taki samochód , to znaczy że byłą to świadoma decyzja , a to z kolei wyklucza narzekanie że tu za mało tu za dużo. A6 AVANT , to bardzo fajne duże kombi o sportowym wyglądzie . Z przodu miejsca w sam raz z tyłu też , bagażnik bardzo pojemy i sensownie aranżowany , roleta pozioma i pionowa. Miejsce na koło zapasowe i dodatkowe szpargały samochodowe.
~elc
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Tutaj dam 4 gwiazdki, bo przy długości prawie 5m można by oczekiwać więcej miejsca, ale i tak nie jest źle. Można powiedzieć, że miejsca nie brakuje. Duży bagażnik 560l, po złożeniu foteli ponad 1800l. Z uwagi na mocno ścięty tył nie jest to typowe kombi jak np. u Volvo, z przewożeniem szaf czy łóżek może być już problem.
~jezza1
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Znakomita przestronność. Jeździmy w trasy w układzie 2 dorosłych + 3 foteliki ! Mankamentem są jednak bardzo male schowki, płytki bagażnik i zbyt duży tunel z tyłu który w wersji nie quattro powinien być spłycony! nie rozumiem czemu Audi nie zmienia konstrukcji tego tunelu w przednionapędówkach.
~Andre
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Dużo przestrzeni zarówno dla przednich użytkowników (nogi, głowa). Tył też trzyma poziom auta klasy premium. Schowki w drzwiach z przodu pomieszczą butelkę 1,5 l, przedni schowek całkiem ok. Dodatkowe miejsce w podłokietniku (mały na klucze i telefon oraz większy na ładowarki i inne przydatne przedmioty)
~Kazimierz
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Przestrzeń dla 4 sobowej rodziny bardzo dobra. Siedzienia "sportowe" wygodne tylna kanapa dla dwójki pasażerów też. Przestrzeń na nogi z tyłu wystarczająca. Bagażnik duży i ustawny. Duży plus za roletę która podnosi się razem z kalpą i wraca.
~sloMA
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Duże, pojemne rodzinne auto, dużo miejsca nad głowami, na nogi jest też dużo miejsca w tylnym rzędzie siedzeń. Przednie fotele bardzo dobrze wyprofilowane (komfortowe), wygodne nie męczy się człowiek na dłuższych trasach.
~Olo
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Miejsca jest naprawdę dużo, w każdą stronę - nad głową, na nogi. Wygodnie jak na Taksi przystało :). Bagażnik jest wielki, oparcia łatwo złożyć, podłoga płaska - mieści się rower bez odkręcania koła :)
Dziennik kosztów dla Audi A6 C7 Avant
8,4
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Wystarczająca 185cm/110kg i dla sąsiada też 202cm/140kg ;). Siedzenia mimo kubełkowych profili i regulacji podudzia są mniej wygodne niż w poprzedniej generacji C6
Audi A6 C7 Avant