Lista ocen Audi A6 C7 Avant (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adriankucharski
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Przesiadłem się z lexusa ls460 wiec nie mogę powiedzieć że komfort w audi jest na najwyższym poziomie. Potwierdza się tutaj powiedzenie że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, gdybym przesiadł się z fabi to czuł bym się jak w niebie , ale po lexusie to już nie koniecznie. Tak czy owak autko wygodne, może troszkę za sztywne i za twarde. Być może nie jest bardzo wygodną limuzyną , ale gdyby tak było to nie sprawdził by się jako...
~Igor
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Bardzo dobre , do przodu na boli jak należy , do tyłu nic nie widać, bo to przecież wielkie kombi , dlatego kamera cofania i parktronic są niezbędne. W środku też jest wspaniałą widoczność , to co widzę urzeka swoją jakością , liczniki wyglądają jak by nie było na nich szyby ( antyrefleks jak w markowych zegarkach ) , wnętrze warte medalu uznania :)
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Duże okna, spore lusterka, przyciemnianie lusterko wsteczne (środkowe). Dzięki czujnikom przód/tył manewrowanie nie stanowi problemu- nie są potrzebne kamery 360 stopni, czy kamery cofania. Słupki są chyba ciut za szerokie- czasami mnie zaskakują samochody i piesi z obu stron ;)
~Kierowiec
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Bardzo dobra słupki boczne tylko lekko ograniczają pole widzenia. Lusterka duże o dużym polu widzenia. Światła xenon widoczność b. dobra nawet na mijania. Dodatkowe światła doświetlające mokrą nawierzchnię pomagają bardzo nawt wtedy gdy jest sucho.
~Kazimierz
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Głównie dla tego zakupiłem to auto, po 4 latach w E60 i jazdach testowych BMW 520d. Przez pół roku jeździłem tez nowa E klasą i komfort w audi wypada najlepiej. Widoczność dobra w każdym kierunku. Z czujnikami parkowania doskonale.
~Grzegorz
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Mam wersję S line z obniżonym zawieszeniem więc jest lekko sportowo a dokładne prowadzenie nieco sportowe jest postawione priorytetowo i nie jest komfortową limuzyną...i o to chodziło:)
~marek3_14
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Bardzo dobrze we wszystkich kierunkach. Szyba tylnej klapy dla mnie mogła by być nieco większa. Bixenon plus z automatyczną regulacją zasięgu i doświetlaniem - rewelacja, włączyć i zapomnieć źe są światła.
~elc
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Pomimo długości ponad 4,90m nie czuć żeby auto było za duże, parkowanie ułatwiają czujniki przód i tył. Nie ma żadnych problemów. Znakomite światła led + biksenon!
~jezza1
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Do przodu i na boki doskonała widoczność. To tyłu jak to w kombi. Duże lusterka i wspomaganie parkowania sprawiają ze nie ma problemów z manewrowaniem.
~Andre
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra. Tył nieznacznie gorzej no ale mówimy tu o aucie w nadwoziu kombi o dość pokaźnych rozmiarach.
Audi A6 C7 Avant