Lista ocen Audi Q5 I SUV Facelifting (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz42
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Sterowanie z kierownicy trochę prymitywne a z drugiej strony np zmiana stacji radiowej z kierownicy niemożliwa jednym kliknięciem tylko z menu. Do tego brak schowka po lewej stronie od kierownicy w sumie niefajna. A, no i pokrętło świateł za nisko i można kolanem nieopatrznie przełączyć podczas wsiadania/wysiadania. Na plus olbrzymie schowki w drzwiach, świetna pozycja za kierownicą i parę patentów, które trzeba samemu sobie oswoić i bardzo...
~Krzysztof
SUV Facelifting 3.0 TDI clean diesel 258KM 190kW
Wszystko dostępne, intuicyjne, oprócz obsługi komputera którego trzeba się po prostu nauczyć. Komputer mam po "angielsku" chociaz auto z polskiego salonu. Radio podstawowe nie czyta MP3-tego nie wiedziałem przy zakupie, nie przyszło mi do głowy iż w 2015 roku coś jeszcze nie czyta tego formatu a tu niespodzianka.
~Zbyszek
SUV Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Bardzo intuicyjnie wszystkie przyciski podane pod rękę, Podoba mi się bezpośredni dostęp do fum=nkcji. Np przycisk telefon i mam menu telefonu, przyciskam radio i mam wszystko od radia.
~kami
SUV Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Jest dobrze ,ale szkoda że danych widocznych przed kierowcą nie można ustawić na ekranie MMI.Żona narzeka ,że nie widzi temperatury zewnętrznej i spalania.Reszta OK.
~fan audi
SUV Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Wszystko czytelne i w zasięgu ręki. Po dłuższej chwili obsługa jest intuicyjna i bardzo przyjemna.
~Jarek
SUV Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Na najwyższym poziomie. Wszystko pod ręką, dobrze i mądrze rozmieszczone.
~Maciej
SUV Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Dostęp do wszystkich przycisków bez zarzutu z konsoli jak i z kierownicy.
~Karol
SUV Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Kolanem uderzam w przełącznik zmiany świateł.
~Tadeusz
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW