Lista ocen Audi Q5 I SUV Facelifting (18) - Silnik

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JTM2016
SUV Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Nigdy nie jest dość mocy...w tej wersji silnikowej jest dobrze. Nie należę do tych, którzy muszą ruszyć z piskiem opon spod świateł. W drodze sprawuje się bardzo przyzwoicie (wystarczająca elastyczność przy wyprzedzaniu). Mechanika nie psuje się i nie mam kłopotów. Żadnych kłopotów. Tego spodziewałem się po samochodzie w tym wieku.
~Krzysztof
SUV Facelifting 3.0 TDI clean diesel 258KM 190kW
Silnik w tym aucie to bardzo przyzwoita jednostka napędowa. Jest wystarczająco dynamiczna. 6.0s do setki. Cichutki ale nawet fajnie mruczy przy ostrym depnięciu. Spalanie od 8,4 w mieście do 13,3 przy maksymalnej prędkości na niemieckich drogach.
~Grzegorz42
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Musiałem się przyzwyczaić do pedału gazu, który ciężko się wciska przez co auto wydawało się "mułowate". Ale moc i moment obrotowy w zupełności wystarczają. Rewelacja. Zobaczymy jak będzie z awaryjnością..
~Maciej
SUV Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Sam taki wybrałem , odpowiedni do moich potrzeb i stylu jazdy.Dynamiczny w miarę oszczędny. Jeździsz spokojnie pali mniej przyciśniesz więcej. Jak wszędzie. przy tej wadze samochodu i 177 KM nie jest źle.
~Tadeusz
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Jest to nowsza konstrukcja cjcd z serii 288, może trochę więcej pali niż caha ze starego a6, ale za to nic się nie psuje i jest bardzo chętna do współpracy z kierowcą.
~Paweł
SUV Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Przyjemne brzmienie. Cichy. Wystarczająca jak dla mnie moc do codziennej jazdy w zakorkowanej Warszawie i szybkich przejazdów autostradowych.
~rs4
SUV Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
177 koni daje radę ale nie jest to szybki samochód, wystarcza do sprawnego poruszania się
~tomasz_witomski
SUV Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Silnik sobie radzi z masą auta, na pewno nie jest to sportowiec, ale na co dzień wystarcza.
~Jarek
SUV Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Bardzo elastyczny, ale troche za mało dynamiczny silnik. Minus za ekonomię średnie spalanie 10,5
Dziennik kosztów dla Audi Q5 I SUV Facelifting
8,1
~Widnagora
SUV Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Podobno warto wykupić gwarancję na 5lat/150 tys km żeby nie obudzić się z ręką w nocniku.
Audi Q5 I SUV Facelifting