Lista ocen Audi Q5 I SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW 2008-2012 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr / Gdynia
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Nie jest to może największy SUV w klasie ale jest to doskonały kompromis na miasto i podróże. Dla 4 osób w sam raz. Jeśli udajemy się w dalszą podróż w 5 osób (np. na wakacje) to polecam bagaznik dachowy - to rozwiązuje wszelkie problemy. (belki dachowe są na wyposażeniu standardowym!)
~TMC
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Nie ma co mówić, samochód pomimo, iż z zewnątrz nie wydaje się duży, to w środku wygospodarowany bardzo dużo miejsca. I to zarówno w przednim jak i tylnym rzędzie siedzeń. Bagażnik też przez to nie ucierpiał. Jak widać można zachować kompromis pomiędzy tymi dwiema zmiennymi.
~michalmonika
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Wystarczająca,polecam kanapę plus(możliwość przesuwania i powiększenia bagażnika)niestety trochę dygoce na nierównościach.Polecam także zestaw szyn i uchwytów do bagażnika,ale trochę brzęczy nieobciążony.
~mechanizator
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Jak na moje potrzeby jest ok dodam ze nie jestem fanem aut typu Q7 czy GL. Audi Q5 nadaje sie i na zatloczone parkingi i na wyjazd z rodzina na wkacje.
~nbg
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Proporcjonalna do wielkości pojazdu. Szkoda, ze nie ma opcji fotelików zintegrowanych dla dzieci na tylnej kanapie (jak w Volvo).
~Brystol
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Po tak dużym aucie możnaby spodziewać się wnętrza bardziej przestronnego. Wakacje z 3-osobową rodziną to wyczyn
~tafeusz
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
jestem wysoki, i to mój pierwszy samochód, w którym fotel nie jest w tylnym skrajnym położeniu
~Ireneusz Płoskowicz
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Jak na ten rozmiar auta to w środku jest niewiele miejsca z tyłu dla pasażerów.
~Waldi
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Najlepsza w tej kłasie, jeśli ktoś ma zamało miejsca proponuję Q7,Land Rover.
~Zibi
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Najlepsza w tej kłasie, jeśli ktoś ma zamało miejsca proponuję Q7.
Audi Q5 I SUV