Lista ocen Audi Q5 I SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW 2008-2012 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TMC
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Być może moja ocena nie byłaby tak krytyczna gdybym jeździł dieslem, ja niestety skusiłem się na super nowoczesną technologię VW i Audi. I niestety cierpię z tego powodu bo nie warto. Poza tym super nowoczesna skrzynia 7-mio biegowa również nie jest do tego auta. Mam wrażenie, że stare Audi z silnikami na pompo wtryskiwaczach i ze zwykłymi skrzyniami biegów były bardziej wdzięcznymi samochodami. Te super nowoczesne technologie jak się...
~Piotr / Gdynia
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Auto jak wiadomo nie należy do najtanszych ale jakość widac na każdym kroku. Gdybym wiedział że auto które kupuję będzie w takim stanie jak moje to brałbym w ciemno, nawet pomimo wieku ale niestety nie zawsze ludzie mają pewność że auto które kupują jest zgodne z opisem. Udokumentowana historia (i najlepiej auto krajowe) to oczywiśćie podstawa.
~nbg
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Wszystko zalezy od podejścia. Mając za sobą sporo marek różnych samochodów uważam, że Audi to ogólnie marka warta swojej ceny, moim zdaniem najlepsza w klasie premium. Jeśli nie mógłbym pozwolić sobie jednak na tą markę - oczywiście ważąc potrzeby sięgnąłbym po inną markę jak Ford, czy VW.
~Mariusz info@kajaki.pl
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Po aucie w tej cenie i z takim serwisem to porażka - NIE kupujcie NOWEGO Audi i nie serwisujcie w pseudoautoryzowanym serwisie w Gdańsku. No chyba ze sprawia wam satysfakcje bycie traktowanym jak śmieć.
~Michał
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Masakra. Co tu więcej pisać - nie spodziewałem się, że samochód po przejechaniu 80 000 tak będzie się zachowywał. Nie polecam i już.
~michał
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Niestety auto nie jest tanie moje kosztowało 230000 zł ale jest ware kazdej złotówki
~miś
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
jakość musi mieć wyższą cenę - stara prawda... ale w tym toważystwie nie mówimy o pieniądzach..
~Ireneusz Płoskowicz
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Przereklamowana niezawodność jak na segment D
~michalmonika
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Pod warunkiem kupna u brokera(przy korzystnym kursie euro.
~Zibi
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Kupując to auto godzimy się na cenę, nie jest to Tiguan.
Audi Q5 I SUV