Lista ocen Audi Q7 I SUV (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aurelio
SUV 3.0TDI DPF Tiptronic Quattro 240KM 177kW
Jak na tej klasy samochód niezawodność wypada fatalnie ! Gdyby nie gwarancja to za pieniądze wydane na naprawy mógłbym kupić nowego SUVA KIA w najlepszym wyposażeniu. Ostatnio musiałem wymienić silniczek od wycieraczek 1700 zł i akumulator 900 zł. Teraz padło serwo hamulców i zapaliła się sygnalizacja filtra DPF. Samochód stoi już 2 dzień w serwisie. W sumie przez cały okres użytkowania spędził już tam łącznie ok 3 miesięcy!!! Dobrze Państwo...
~Iras
SUV 4.2 TDI 326KM 240kW
otóż z tą niewawodnością to jest tak, ze samochód nigdy nie zawiódł w sensie że nie odpalił czy zatrzymał się na trasie, ale jest generalnie bardzo awaryjny, i to nie tylko moje doświadczenia, występują dziwne usterki silnika, elementów wnętrza, zawieszenia z którymi nasze serwisy sobie nie radzą, moje Q stało w serwisie 6 tygodni i wyjechało nie naprawione, znajomy był 8 razy na stuki silnika i wyjechał nienaprawiony, trzeszcza szyberdachy,...
~Maciej16
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Problemem jest zbieznosc kol a co za tym idzie nadmierne zuzywanie sie opon. Niby nic a jednak potrafi byc to kosztowne dla wlasciciela. Radze brac pod uwage czestrze sprawdzanie geomertii kol i cisnienia w oponach. Jak to sie zaniedba mozna sie zdziwic ze po 10 tys.km opony (szczegolnie przod) sa do wymiany
~Piotr
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
po 3 latach zaczęły się notorycznie przepalać żarówki w tylnych lampach. Również wtedy ujawnił się dziwny, niezdiagnozowany do tej pory problem z trudnościami w odpaleniu ciepłego silnika (akumulator nie ma mocy). Po wymianie aku pół roku spokoju i znowu to samo.
~Pelini
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Przez ponad 4 lata użytkowania auta jedyną usterką był mały wyciek płynu hydraulicznego, naprawy dokonano w ramach gwarancji. Przy przebiegu 160 000 km zapała się żółta kontrolka silnika, auto przejechało od tamtej pory dodatkowe 40 tys km, i dalej zero negatywnych efektów.
~Szczęśliwy posiadacz
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Jest to moje czwarte audi i nie zanosi się na zmianę marki. Całkowita niezawodność tych samochodów, zabezpieczenie antykorozyjne i jakość użytych materiałów są naprawdę rewelacyjne. Ani raz żadne moje audi mnie nigdy nie zawiodło.
~Ryszard51
SUV 4.2 TDI 326KM 240kW
Z drobiazgami jest OK, parę razy trzeba było wymienić wycieraczki bo nadmiernie się zużywały i zanotowałem kilka problemów z radiem ale od ostatniej \"naprawy\" wszystko działa jak należy.
~Krzysiek
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
MMI zawiesz się.Wymienione na nowe: czujniki parkowania ,klamki przy drzwiach,czujniki ciśnienia w oponach. interfejs telef,termometr zewn.
~kraszun
SUV 4.2 TDI 326KM 240kW
technicznie i mechanicznie bez uwag problem z MMi 7 razy na servisie wymieniają wszystko po kolei i nie moga usunąć usterki z radiem
~Łukasz
SUV 3.6 FSI 280KM 206kW
Chciałbym dać 5 w niezawodności z sentymentu do tego auta ale niestety awaria cewki sie przydarzyłą stad tylko 4
Audi Q7 I SUV