Lista ocen Audi Q7 I SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW 2005-2009 (23) - Silnik

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pelini
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Silnik pięknie mruczy na wyższych obrotach. Całkiem elastyczny biorąc pod uwagę, że dzwiga prawie 2,5 tony. W automacie Tryb D - do spokojnej jazdy. Przy szybszej jeździe tryb S wystarcza aby bez problemu minąć kolumnę samochodów. Jak dla mnie 230 KM bez problemu starcza do bezpiecznej szybkiej jazdy, więc nie wiem na co narzekają ludzie... jak chcą mieć auto sportowe niech poszukają auta w odpowiednim segmencie...
~Szczęśliwy posiadacz
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Czytając negatywne opinie na temat tego samochodu mam wrażenie jakby pisali je użytkownicy ML bądź innego suva którego chcą sprzedać. Silnik sprawuje się świetnie, jak na tak dużą masę samochodu. Jeżeli ktoś szuka powalających osiągów powinien kupić sobie R8 500 km a nie dużego suva.
~Krzysztof
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Moim zdaniem bardo dobrze wygłuszony i elastyczny, auto mam fabrycznie chipowane na 270 km i jest to dzień do nocy w porównaniu do poprzednich parametrów. Silnik pracuje o wiele lepiej i płynnie przyspiesza bez redukcji biegów jak to miałem w poprzednim aucie - również Q7.
~Piotr
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Silnik po wyjechaniu z salonu od razu pojechał na profesjonalny mapping, co dodało mu 45 koni mocy. Przez 200 tys km w silniku nie uszkodziło się nic. Dosłownie nic. Jest zrywny, elastyczny,nieco głośny na zewnątrz, osiągami dorównuje wersji 4,2 TDI
~klient
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
auto przyspiesza szybciej niż podaje producent, elstyczność świetna jak to na diesla przystało, V max gponad 230 - licznikowo, czyli w rzeczywistości około 220. Ogólnie jak na tak ciężkie i wielkie auto - jestem mile rozczarowany
~Maciej16
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Jak na taka mase samochodu to jest dobrze a nawet dobrze z plusem. Czy potrzeba wiekszego \"kopa\". Dla maniakow moze tak, dla normalnego uzytkownika to z pewnoscia wystarczy.
~SENIOR
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
SILNIK SUPER ALE NIE DO TEGO AUTA, BUDA Q7 JEST ZA CIĘZKA. SPALANIE 14L/100 ŚREDNIO. SKRZYNIA NIE DAJE RADY JEDEN WIELKI HAŁAS A JAZDY NIC , POLECAM 3,6 + GAZ LUB 4,2
~Adi
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Zrobiłem w serwisie Audi lekki Tuning - ma teraz 285KM i 550nM. Duuużo lepiej. Polecam każdemu! Kosztuje niewiele bo tylko 3000zł.
~Gregor
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Jak na 3.0 tdi to daje se rade nie czarujmy się jeśli ktoś szuka formuły to to auto nim niebędzie
~Gregor
Audi Q7 I SUV