Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Compact

Natalia, 13 lat temu
Silnik 316 i 102KM 75kW
Rok produkcji 1994
BMW Seria 3 E36 Compact 316 i 102KM 75kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Dobre wyposażenie (jak na te lata to naprawdę bogato) połączone z wysokim komfortem podróżowania i fajnym, takim \"kobiecym\" wyglądem :) Logo BMW też odgrywa tutaj ważną rolę :D
Daję ocenę \"doskonale\" bo po 4 latach jeżdżenia 316-ką jestem z niej bardzo zadowolona :) Jest wygodna, świetnie się prowadzi i plus także za markę - BMW to jednak BMW. Jak będę musiała zmienić samochód (na pewno przyjdzie taki moment) to jestem pewna, że każdy następny to będzie BMW dające mi radość z jazdy :)
Jak na 16-letnie autko to silnik chodzi bez zastrzeżeń :) Nie jest zbyt głośny, \"zbiera się\" zadowalająco, osiągi nie są powalające, ale na rozsądną jazdę po naszych polskich drogach spokojnie mi to wystarcza.
Nie mam żadnych zastrzeżeń :) Dobrze \"wskakują\" biegi, jeśli ja - drobna kobietka od początku nie miałam problemów ze zmianą biegów w tym samochodzie to chyba wszystko jest w najlepszym porządku :)
Generalnie nie jest źle. Beemka dobrze trzyma się drogi, ale trzeba pamiętać, że yo tylny napęd i nie wolno za bardzo szaleć, żeby nie mieć potem problemów. Niestety, wielu kierowców tych wyjątkowych samochodów za bardzo przecenia swoje możliwości i nie potrafi nimi jechać w miarę bezpiecznie i przepisowo. Szkoda
Jest dobrze - co tu więcej dodać ;)
Ocena \"doskonała\" z tego powodu, że BMW jest stworzone dla kierowcy ;) Wygodne fotele dobrze się sprawują w długiej trasie, rozplanowanie przełączników, włączników i innych elementów to mocna strona BMW.
Oceniam \"dobrze\" bo jeszcze nigdy nie zawiodło mnie ogrzewanie w tym samochodzie.
Przestrzeń dla kierowcy czyli dla mnie - tutaj jest idealnie :) Dużo miejsca, wygodne fotele - czego chcieć więcej. Jak z pasażerami to nie wiem, żaden jeszcze mi nie narzekał na komfort podróżowania moją Beemką (niechby spróbował :P)
Jak dla mnie nie jest głośny, wcześniej jeździłam maluszkiem więc wiem co to hardcore\'owa głośność :D
Dam ocenę \"dobrze\" bo nie ma tragedii. Słyszałam już wiele mitów w stylu \"BMW - będziesz miał wydatki\" itd tymczasem w przypadku 316-ki wcale nie wygląda to tak tragicznie. W mieście średnio wychodzi te 10 litrów, na trasie przy dosyć spokojnej jeździe daje radę zmieścić się w granicach 7 litrów, więc nie jest źle :)
Doskonale ! Za nieduże pieniądze można kupić naprawdę fajny, nieduży samochód porządnej marki który jeszcze całkiem nieźle wygląda pomimo swoich lat.
Hmmm, wyjdzie na to że tutaj znowu Beemka dobrze się broni, ale to chyba dobrze :D Jeżdźę tym już 4 lata, przebieg ok. 200 tysięcy czyli już trochę ma \"nastukane\" a jak do tej pory wszystko jest w porządku i żadna upierdliwa ani większa usterka mi się jeszcze nie przytrafiła, no i oby tak dalej.
Patrz wyżej :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 316 i 102KM 75kW [l/100km]