Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 115KM 85kW 1993-1998 - Oceń swoje auto
Karoseria : nie gnije
Inne : Wyposażenie jak w Maybachu
Zawieszenie : Jedzie jak po szynach-bardxo stabilny
Najlepszy samochód jaki w życiu miałem,mam i nigdy nie sprzedam! Bez komputerów,pierdół,po kapitalnym remoncie,zrobiony do wersji super cars ( pokazowy ) Zero problemów na trasach Anglia-Polska-Anglia. Samochód nie katowany,zrobiony od zera cały z blachami włącznie,silnikiem i zawieszeniem. Samochód który odpala zawsze i nigdy nie ma awarii.Samochód na który zawsze mogę liczyć.Jeździłem nowymi modelami Z4,E60,E90 , miałem Ople ,mama ma Škodę Octavię 2008 2.0 FSI i chociaż jest super to BMW E36 jest dużo bardziej niezawodne.Mam je od 1998 i nigdy w życiu go nie sprzedam! Wczoraj Trasa Toruń-Kalisz-Toruń, wcześniej Wodzisław Śląski-Toruń-Wodzisław Śląski.Wielokrotne około 5 razy trasy Polska-Anglia-Polska , Wypady Toruń-Gdańsk,Gdynia,Sopot , Ciechocinek,Malbork i wiele,wiele innych.Samochód z licznikiem w tym przebiegiem w milach w przeliczeniu prawie 300 000km ale po remoncie około 30 000km.Zero problemów,kompletne zero.Nigdy mnie nie zawiodło ale! Każdy drobiazg robiony natychmiast, cały czas sprawdzany stan auta.Jeżdżony TYLKO na paliwie V-Power 95 i V-Power 100 Racing.Olej w silniku tylko i wyłącznie Shell Helix ultra Racing. Rajdowe fotele Sparco,Sześcio punktowe pasy bezpieczeństwa Sparco,Felgi Chrom i pozłacane szprychy 24k gold BBS Super RS. Tapicerka zrobiona pod indywidualne zamówienie z Alcantary,Hamulce przód i tył Brembo Ceramic System Porsche. Wartość auta obecnie 160 000zł.Super nagłośnienie,zabudowane radia Krótkofalarskie i Anteny,Auto podświetlone wewnątrz na niebiesko w tym bagażnik , zderzaki,listwy i wszystkie pełne dodatki M-Pakiet.Podwójny wydech sport z dokładkami na gwizdkach-ozdobne carbonowo chromowane M. Wizualnie wersja Super Sport z tylnym spojlerem jak w Formule 1 , potężne skrzydło.Wóz z wieloma zabezpieczeniami przeciw włamaniowymi i przrciw porwaniowymi z systemami namierzania i możliwością zdalnego wyłączenia samochodu.Nigdy go nie oddam! Nigdy! Jest nie do sprzedania nawet za Milion dolarów.Najlepsze auteczko ever!
Silnik 328i po Tuningu do rasowych moźliwości Super Sportowych odsadził ostatnio Audi S3 !!! To sobie wyobraźcie jaki Tuning.
Automatyczna , Bezawaryjna , Na Sporcie nie do pobicia
Zawieszenie Sportowe Gwint Gleba AP Sportwherke
Sedan 4 drzwiowy wersja Super lux wypasiona na indywidualny projekt
Widoczność super sportowa,szyby czarne
milion dodatków w aicoe i wszystko pod ręką
Ogrzewanie Super mocne i Extra Klimatronic - fabrycznie dwu strefowy stuningowany do czterostrefowego coś jak ma Škoda Octavia .
Aż za dużo
To nie Mercedes czy Audi a wóz Sportowy.Wypośrodkowałem- Komfort-Sport
Bardzo Oszczędne i kochane BMW
Kupione za prawie darmo wsadzone grube ponad 100 000zł efekt przewyższa Fabrykę BMW i Formułę 1
Bezawaryjny , z potężną mocą super niezawodny bolid
Zero Usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 318 i 115KM 85kW [l/100km]