Lista ocen BMW Seria 3 E46 Compact (54) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zaap87
Compact 318 td 115KM 85kW
Krótko mówiąc: BMW. Twarde, sportowe chciałoby się jeździć wyłącznie w zakrętach. Auto wyposażone w odłączane DSC (ESP) bardzo przydatne w zimie podczas podjazdu pod wzniesienie.
~Emil
Compact 320 td 150KM 110kW
No tu chyba wiele pisac nie trzeba, w koncu to bmw, jest twardo, ale komfortowo, bez wiekszych przechylow w zakretach, prowadzi sie naprawde pewnie, precyzyjnie, nawet przy b. duzych predkosciach.
~Szymon99
Compact 320 td 150KM 110kW
Bardzo precyzyjny układ jezdny, świetnie się prowadzi, trzeba mieć trochę pokory w sobie do tylnego napędu... Bardzo dobrze się prowadzi przy dużych prędkościach i jest nadal komfortowy.
~mateusz_chmura
Compact 318 ti 143KM 105kW
prowadzenie auta to czysta poezja, zawieszenie dobrze spisuje się również na dziurawej jezdni, z tymże na pewno drogi polne czy off road nie wchodzi tym autem zupełnie w grę
~jag
Compact 320 td 150KM 110kW
Prowadzenie na wielki plus! Z VINu wynika, że mam sportowy pakiet zawieszenia, które rzeczywiście jest fajne. Nie za twarde, ale w zakrętach trzyma się bardzo dobrze!
~bumer
Compact 320 td 150KM 110kW
jedzie jak po szynach na polskich drogach \"wysiada\" zawieszenie przednie sworznie wahaczy wiec trzeba wymienic caly wahacz i tuleje wahaczy ale to wina drog nie auta
~lukas7
Compact 318 td 115KM 85kW
Betę prowadzi sie bardzo pewnie, czapki z głów dla inzynierów bmw jedzie się nią jak po szynach nawet przy wyższych prędkościach, ponadto czuwa nad naszym bezpieczeństwem abs i dsc
~bumer2
Compact 320 td 150KM 110kW
przednie zawieszenie ciagle do roboty tuleje wahaczy wahacze sworznie drazki stabilizatora twarde na nasze dziurawe drogi zero komfortu
~rudypezel84@tlen.pl
Compact 318 td 115KM 85kW
Miękko wybiera nierówności...auto płynie po drodze, ale nie polecam felg większych niż 16 cali na polskie drogi ponieważ zacznie telepać...
~Richard Smith
Compact 316 ti 116KM 85kW
Niestety na polskich drogach daja sie we znaki drobne mankamenty. Niestety. Ale chyba zadne auto nie zostalo projektowane na polskie drogi
BMW Seria 3 E46 Compact