Lista ocen BMW Seria 3 E46 Coupe (53) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wooboost
Coupe 330 Ci 231KM 170kW
Precyzyjna, biegi dobrze dobrane. Sama z siebie nigdy mnie nie zawiodła. Gdy kupiłem auto kończyło mi się sprzęgło (o czym nie widziałem z powodu braku doświadczenia). Będąc w górach totalnie się spaliło, ale udało mi się dojechać jeszcze 150 mil do domu. Z tego co pamiętam zapłaciłem za wymianę z nowym sprzęgłem £150.
~marcin
Coupe 325 Ci 192KM 141kW
...nie przepadam za niemcami.....ale na autach to Oni sie naprawde znaja, a BMW to napewno jedna z lepszych marek. Skrzynia rewelacja. Biegi \"krotkie\", sprzeglo delikatne (wymaga praktyki), wspolpracuje z silnikiem wysmienicie,3ka moim faworytem, od 40km/h do praktycznie 140 ciagnie rowno, baaardzo szybko.
~GleN
Coupe 320 Cd 150KM 110kW
6-cio biegowa skrzynia jest w tym (moim) autku dobrym rozwiązaniem, a najwyższy bieg jest często używany, ze tak powiem na co dzień z uwagi na drogę jaką pokonuję codziennie. Przełożeniom nic nie mam do zarzucenia chociaż jedynka mogłaby być dłuższa
~Jury
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Automat, brak usterek. Szybkość działania przeciętna, bardzo fajnie można się nauczyć jeździć z tą skrzynia aby zmieniała biegi jak chcemy. No i nie trzeba wajhować. Wiadomo spalanie większe w mieście, osiągi gorsze. Zadowalający, naprawdę (jak na rok 1999r).
~m_dysarz
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Skrzynia dopasowana do dynamicznej jazdy, biegi wchodzą precyzyjnie poza 3-ką, w którą ze względna lata i przebieg czasami trudno trafić. Dzieje się ze względu na wyrobione elementy plastikowe przy lewarku zmiany biegów. Koszt naprawy w granicach 50 - 100 zł.
~Kuba
Coupe 325 Ci 192KM 141kW
Skrzynia to SMG - sekwencyjna wersja manuala. Chodzi super, zmienia biegi błyskawicznie, bez szarpnięć i pomyłek. W trybie sport daje naprawdę fajną zajawkę - taki jakby strzał w dyfer delikatny przy zmianie biegów.
~michu
Coupe 330 Ci 231KM 170kW
brakuje 6 na trasie nie jest za bardzo pracyzyjna w audih o duzo lepiej wyglada no i troche wysokie obr na 5 przy 100km/h 2500 i pozniej odpowiedni co 500obr 20km/h wiec tak przy 160 mamy 3500 i juz slychac silnik
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Coupe 318 Ci 143KM 105kW
Dosc ciezko pracuje dzwignia zmiany biegow w porownaniu do A6 lub A4 domena manualnych skrzyn Audi, ktore mialem poprzednio, ale poza tym nie mozna narzekac, biegi wchodza pewnie i bez wiekszych problemow. "sportowo" ;)
~kameoo2
Coupe 320 Ci 150KM 110kW
Posiadam ją w automacie, nie wiem dlaczego nie mogę zaznaczyć tego rodzaju skrzyni :( Skrzynia płynnie zmienia biegi, nie szarpie, a na przełożeniu S ładnie się wkręca do 6 000 obrotów :)
~Szymon
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Skrzynia... moim zdaniem najsłabszy element samochodu. Duży luz międzyzębny wynikający częściowo z przebiegu a częściowo z niskiej jakości materiałów. Ale przecież nie wszystko musi być idealne...
BMW Seria 3 E46 Coupe