Lista ocen BMW Seria 3 E46 Coupe (47) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin
Coupe 325 Ci 192KM 141kW
kupilem po drugim wlascicielu, 65tys zl. Full m-pakiet, max opcja. z przbiegiem 127tys. serwisowana do konca. Mozna zaplacic 1/4 mniej.....zalezy od podejscia - czy warto? przekonacie sie po kilku tysiacach km...dla mnie kawal auta za przyzwoite pieniadze...a \"imidz\"? wg znajomych musze zamowic dres, no i najki pierwszorzednie.....zazdrosc w polsce jeszcze dluuugo nie nabierze tzw pozytywnej formy...pozdrawiam posiadaczy - nie kupujcie...
~doober@o2.pl
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
Auto nie jest tanie w zakupie, ubezpieczenie też kosztuje nieco więcej, ale za tą kwotę dostajemy niezły kawał auta! Materiały wykończeniowe, ich spasowanie i kolorystyka powodują, że czujemy się jak w aucie o jeszcze klasę wyżej. Z resztą gdy podróżuję i spoglądam na znaczek BMW na trójramiennej kierownicy, banan pojawia się na ustach i zapominam, że musiałem wyłożyć trchę więcej kasy na auta podobnej klasy ale innych marek
~blademccoy
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Nie jest to samochód ekonomiczny - ale należy podkreślić że jego jakość wykonania jest bardzo wysoka. Na pewno poleciłbym ten samochód, o ile ktoś może lekką ręką wyrzucić około 2 tysięcy miesięcznie na utrzymanie tego samochodu. Ja uważam że wrażenia których dostarcza są tego warte. Lepsze może być tylko M3;) (albo ewentualnie 328Ci lub 330Ci)
~m_dysarz
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Cena zakupu na poziomie 16-17 tys. zł za auto 15-letnie może nie jest najniższa, ale w stosunku do jakości i komfortu jazdy jest jak najbardziej akceptowalna. Nie warto wybierać egzemplarzy najtańszy, ponieważ koszty "startowe" będą ogromne, a auto zmęczone życiem. Polecam zadbana egzemplarze za średnią cenę.
~Diego
Coupe 325 Ci 192KM 141kW
blisko 40 tys złotych za 8 letni samochód - nie jest to mało,jednak w mojej ocenie jest wartych tych pieniedzy. Jesli ktos szuka sportu luksusu i prestiżu jest to doskonały wybór. Jeszcze te spojrzenia zazdrosnych ludzi na ulicy naprawde warte tej nie wygórowanej ceny:)
~kameoo2
Coupe 320 Ci 150KM 110kW
Kupując ten samochód wiesz za co płacisz, w cenie ok 25 tys zł idzie znaleźć ładny, zadbany egzemplarz. Koszt niektórych części może zwalić z nóg lecz musi to być poważna usterka. Samochód mimo sztywnego zawieszenia bardzo wygodny. Nie masz dzieci, kupuj ! :)
~voyciex
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
W por?wnaniu do tego ile trzeba zap?aci? za zadbany egzemplarz stosunek jako?ci do ceny mo?e nie wypada najlepiej ale na pewno wola?bym BMW ni? Audi bez por?wnania nie jest robiony na cz??ciach samochodu dla ludu
~Majuś
Coupe 320 Ci 150KM 110kW
Stosunek ceny do jakości jest dobry , jeśli porównamy do rocznika , nie jest tak kolorowo , ale mi to nie przeszkadza.Coś za coś, wole auto starze ale nie zawodne i proste , a jest lepiej wyposażone niż nie jedno dużo młodsze.
~GleN
Coupe 320 Cd 150KM 110kW
Ta marka będzie miała zawsze adekwatną cenę do jakości jaką przedstawia. Mam z zamiarze przetrzymać to auto przez jakieś 20 lat choćby miało stać zakryte plandeką nawet 3/4 tego czasu :)
~Jarek
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
W moim przypadku powinna byc ocena 6. Auto w wersji angielskiej, przerobione na lewa strone. Calosc wyszla tak ekonomicznie ze nie ma co kompentowac;) ale kupujac w polsce tez nie jest najgorzej
BMW Seria 3 E46 Coupe