Lista ocen BMW Seria 3 E46 Coupe (58) - Całokształt

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Polan2
Coupe 325 Ci 192KM 141kW
Auto b. ładne, przyjemnie się nim jeździ. Znakomite osiągi i prowadzenie na trasie. Rewelacyjne również hamulce. Kupując jednak taki model trzeba nastawić się na ponoszenie kosztów związanych z eksploatacją i naprawami. Więc albo przyjemność z posiadania BMW ale oszczędność.
~Paweł
Coupe 320 Ci 170KM 125kW
Znakomity samochód, dający bardzo dużo radości z jazdy. Nawet w podstawowej wersji dostarczy masy pozytywnych wrażeń. Mimo upływu lat prezentuje się okazale sprawiając, że podróż do pracy, wakacyjny wyjazd czy wypad na zakupy to czysta przyjemność.
~Szymon
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Po wielu latach jazdy przednionapędówkami nadszedł czas na samochód z jedynym słusznym napędem. Wybór padł na e46. Samochód dobrze skrojony, świetne właściwości jezdne, legendarna 6 cylindrówka i pomimo wieku przyjemna dla oka i zwarta linia nadwozia.
~Svinx
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Samochód dynamiczny 193kM/7s do 100KM i ekonomiczny 13L LPG na100KM, jeżdżę za 35zł, precyzyjny układ kierowniczy, idealny rozkład masy, tylny napęd, wyśmienita kultura pracy silnika i piękna bryła nadwozia coupe, po prostu radość z jazdy dzięki BMW.
~Werix
Coupe 325 Ci 192KM 141kW
Mega fajne auto szybkie robi wiele aut mega dobre prowadzenie dobrze przyspiesza w mojej delikatnie zmodyfikowanej wersji 7.0s do 100km/h 250vmax mega wygodna mega wygłoszona bez konkurencyjna 20tyś nie ma lepszej coupety
~m_dysarz
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Oceniam samochód wysoko. Daje dużo radości z jazdy zapewniając sporą ilość miejsca, doskonały komfort podróżowania oraz przyzwoite spalanie przy dużej mocy i momencie obrotowym. Pomimo wieku wszystkie elementy w zadowalającym stanie.
~Kuba
Coupe 325 Ci 192KM 141kW
Silnik idealnie się kręci, skrzynia SMG działa jak marzenie, zawieszenie nic nie stuka, w środku cichutko, nic nie skrzypi itp, pomimo swoich latek cała elektryka działa, prezentuje się znakomicie, mnóstwo frajdy z jazdy
~kameoo2
Coupe 320 Ci 150KM 110kW
Ponadczasowy wygląd to zdecydowanie cech tego samochodu. Wygodny, jeżeli twoja rodzina nie przekracza dwóch osób, wszystko świetnie wyciszone, jedzie tam gdzie chcesz, a i poszaleć się da.
~Majuś
Coupe 320 Ci 150KM 110kW
Ogólnie dobrze , zero poważnych usterek , same pierdoły jak pisałem dalej,Auto na LPG bardzo ekonomiczne i bez problemów.Połączenie auta sportowego , a zarazem duży bagażnik i sporo miejsca.
~Jury
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Dobre auto, polecam kupić z mocniejszym silnikiem. Super prowadzenie, w automacie zdecydowanie większe spalanie. Polecam zerknąć w "więcej", gdzie obszerniej opisałem auto :)
BMW Seria 3 E46 Coupe