Lista ocen BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91 (91) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dz
Touring E91 3.0 330Xi 258KM 190kW
I znowu ta przestrzeń. Oceniam kombi, a nie sportowy samochód, dlatego wypadło słabo. Wyjazd dla 4 dorosłych osób na długi weekend, to nie powinien być problem dla takiego auta i zmieściliśmy się na styk. Bagażnik szczelnie wypełniony, ale zmieściło się wszystko pod roletką jeszcze. Z tyłu miejsca mało, zarówno nad głową, jak i na nogi. Wsiada i wysiada się ciężko, bo siedzi się nisko, zdecydowanie niżej niż w Audi A4 Avant. Przestrzeń raczej...
~Marcin
Touring E91 2.5 325i 218KM 160kW
Tu jestem pozytywnie zaskoczony. W moim poprzednim E90 przy ustawieniu fotela pod siebie z przodu (mam 1.89 wzrostu) i chcąc zając miejsce za sobą miałem lekki problem z miejscem na kolana, a już poważny z wyprostowaniem się. Tutaj, w E91, mogę usiąść wygodnie za fotelem ustawionym pod moją osobę, Mogę się też bez problemu wyprostować i jeszcze ok. 2-3cm miejsca nad głową. Widać tu inne poprowadzenie dachu w kombi niż w sedanie. Bagażnik...
~Q
Touring E91 3.0 330Xi 258KM 190kW
To jedyny punkt do którego mam najwięcej uwag. Jak na samochód rodzinny, pojemność bagażnika oraz ilość miejsca dla pasażerów jest mocno ograniczona. Rodzina 3 osobowa pomieści się w tym modelu bez większych problemów pod warunkiem, iż dziecko nie korzysta już z wózka. W innym przypadku spakowanie się na wakacyjny wyjazd może stanowić nie lada wyzwanie, a komfort podróżujących osób zdecydowanie spada. Kierujący natomiast bez większych...
~simbabuej
Touring E91 2.0 320i 170KM 125kW
dość ciasne auto, audi a4 ma więcej miejsca w środku, ale tutaj się tego nie czuje, wnętrze bmw jest jak skrojony garnitur, ciężko to opisać, ale w środku czuje się jak w dopasowanej na wymiar kabinie, wszystko tak jakby opisuje i opina i obejmuje kierowcę i pasażerów, naprawdę fajna koncepcja wnętrza, bagażnik jak na kombi dość niewielki, chociaż dwuosobowe łóżko i dwie wielkie szafki nocne z ikei i 2 osoby udało się przewieźć
~Archie Flow
Touring E91 2.0 320d 163KM 120kW
Zupełnie subiektywnie, dałbym ponowie komplet gwiazdek, ale nie byłbym w tym do końca uczciwy, skoro auto użytkowałem w okresie bycia formalnym singlem, bez dzieci i całego rabanu z nimi związanego, na dodatek mając poniżej 170 cm wzrostu. ;) Patrząc z perspektywy typowej polskiej rodziny, samochód do najprzestronniejszych na pewno nie należy - to auto zdecydowanie lepiej pasujące do młodej pary.
~Darek
Touring E91 2.0 320d 163KM 120kW
Tu już nie jest tak kolorowo. Auto gabarytami nie powala na kolana. Jeśli ktoś szuka auta rodzinnego to niestety mimo wersji kombi to autko takim nie jest. Miejsca z tyłu na poziomie golfa. W bagażniku póki nie zdemontujemy roletki ciężko zmieści dwie duże walizki. Wyjazd do Włoch w 4 osoby to niestety jazda z bagażami między nogami. Moim zdaniem to największy i w zasadzie jedyny minus tego auta.
~Przemek
Touring E91 2.0 320d 163KM 120kW
Jeśli chodzi o miejsce z przodu to jest go na prawdę bardzo dużo, mam 185cm wzrostu i miejsca jest jeszcze w bardzo dużym zapasie. Z tyłu minimalnie mniej miejsca jak w e46, mimo wszystko jeszcze się taki nie znalazł co by za mną nie usiadł. (fotel zawsze mam cofnięty na tyle daleko by mieć wyprostowane nogi).
~Kondorrr
Touring E91 2.0 318d 122KM 90kW
No tu już jest trochę przeciętnie. Fakt jak już się wsiądzie to jest ok ale trzeba wsiąść. Więc tak po zajęciu miejsca jest ok przynajmniej z przodu ( z tyłu nie jeździłem ale też nikt nie narzekał ) wszsytko pod ręką do niczego nie trzeba sięgać. Auto sprawia wrażenie, że otula kierowcę.
~ndestruct
Touring E91 2.0 320d 163KM 120kW
Dla mnie to auto świetnie spasowane - ustawienia fotela na wysokości ramion(może fajnie obejmować przy dynamicznej jeździe), pompowanie lędźwi i wysuwanie części podudzia. Ze strony kierowcy i przedniego pasażera jak najbardziej ok. Tył trochę za ciasny, ale tam jeżdżą w zasadzie dzieciaki.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91
6,6
11,1
10,4
~Dudek991@wp.pl
Touring E91 2.0 320d 150KM 110kW
Dla kierowcy miejsca sporo, na spokojnie można jeździć 4 osoby, jednak w piątkę już nie jest tak kolorowo dla pasażerów z tylu. Fotele można regulować w wielu płaszczyznach wiec nawet wysocy kierowcy znajda swoje ulubione położenie, jedyny minus to dość mały bagażnik jak na kombii
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91