Lista ocen BMW Seria 3 F30-F31-F34 (58) - Karoseria

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dario
Limuzyna Facelifting 1.5 318i 136KM 100kW
Nie mam zasadniczo jakiś istotnych zastrzeżeń. Ze średnich ocen wynika że większość ma tutaj jakieś uwagi do F30. Nie wiem może to dla tego że to auto po liftingu/ i końcówki produkcji, i wszystko co było nie tak poprawili/dopracowali. Szczeliny równe, spasowanie Ok. drzwi musiałem się nauczyć zamykać delikatniej niż w poprzednim wozie, bo początkowo za mocno trzaskałem. Jedynie przednia nerka z żebrami mogła by być jakaś solidniejsza, - bo...
~Bawarczyk
Limuzyna 2.0 320i 184KM 135kW
Wygląd jest rzeczą indywidualną i każdy powinien oceniać samodzielnie. Ja uważam, że względem poprzednika dokonano na pozór niewielkich zmian stylistycznych, które jednak w końcowym odbiorze stawiają samochód w dużo korzystniejszym świetle. Przede wszystkim poprawiono proporcje tzn. wydłużono samochód, w tym zwłaszcza maskę, obniżono sylwetkę, poszerzono nadwozie, którego efekt potęgują reflektory delikatnie łączące się z grillem.
~Paweł
Touring Facelifting 2.0 318d 150KM 110kW
Ładny, stonowany samochód. Jednym z powodów ponownego zakupu BMW były wymiary samochodu i stylistyka, spokojna, ponadczasowa (oczywiście to moja opinia). Przymierzam się powoli do zakupu nowego samochodu i mam duży problem - nowe modele BMW nie podobają mi się - może czas na zmianę marki :-))
~aprox99
Touring Facelifting 2.0 316d 116KM 85kW
Auto uszyte na miarę jak garnitur. Wielkość to właściwie klasa golfa czy focusa kombi. Mnie wystarcza, powyżej jest bmw 5 tylko nie jeżdżę aż tyle a o oczarowanie sąsiadów mi nie chodzi. Przeszkadza mi trzeszczenie uchwytów drzwi, tego nie powinno być
~Paweł
Touring Facelifting 2.0 318d 150KM 110kW
Ładny, stonowany samochód. Jednym z powodów ponownego zakupu BMW były wymiary samochodu. To najmniejsze? kombi w klasie średniej (4,64 m w porówananiu do np. Mazdy 6 - 4,87 itp.). Wielkość tego samochodu jest sam raz, jest wygodne w mieście :-))
~QQFan
Gran Turismo Facelifting 2.0 318d 150KM 110kW
Ciągle mi się podoba. Lakier ładnie się trzyma, nie widać żadnych odprysków, tym bardziej rdzy. Powłoka jest zdecydowanie twardsza niż w moich poprzednich autach. Jest bardziej odporna na zarysowania, a powstające polerują się bez śladu. OK.
~uzzytkownik
Limuzyna Facelifting 2.0 330i 252KM 185kW
Nie wiem co powiedzieć w tej kategorii - samochód może się podobać. Jeździłem wersją M-sport - jest bardzo mało podatna na wiatr boczny. We wnętrzu jest natomiast głośno, szczególnie przy wyższych prędkościach.
~Arkadiusz
Gran Turismo 2.0 320d 190KM 140kW
Są niestety odpryski po jeździe autostradowej. Sama karoseria jest bardzo porządnie położona. Od 80 do 120 mikronów. Po 4 latach użytkowania brak rdzy jak w Maździe czy Mercedesie Sprinterze.
~StefanQuandt
Limuzyna 2.0 320i 184KM 135kW
Samochód zdecydowanie cieszy oko i wygląda nowocześnie pomimo upływu 9 lat od premiery. Długa maska, krótki przedni zwis, klasyczny kształt sedana. Przydałby się jedynie M-Pakiet dodający nieco zadziorności.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 F30-F31-F34
6,6
8,8
~Adam
Touring 2.0 320d 184KM 135kW
Korozja na tylnej klapie, odchodzenie lakieru po 5 latach. Czujnik grubości nie wskazuje, żeby klapa była malowana. Przy myciu na myjni automatycznej są miejsca niedomyte, trzeba przed wyszorować szczotką.