Lista ocen BMW Seria 3 (3306)

~uzzytkownik
Limuzyna Facelifting 2.0 330i 252KM 185kW
Przesiadłem się z ogromnej Skody Superb II w TDI szukając bardziej (jakichkolwiek) sportowych wrażeń i jestem zachwycony. Samochód jest zupełnie inny od poprzedniego, natomiast aktualna wersja 3ki zupełnie nie odstaje pod względem komfortu. Samochód jest niebywale szybki, zwinny i komfortowy. Zmiana trybów jazdy jest w BMW odczuwalna bardziej, niż w jakiejkolwiek innej marce, której samochód testowałem przed zakupem. Cena samochodu jest...
~Andrzej
BMW Seria 3 E90-91-92-93
Limuzyna E90 330Xi 258KM 190kW
Jeśli ktoś, tak jak ja, kupił z pełną świadomością i wystarczająco długo szukał tego jednego w dobrym stanie będzie zachwycony tym samochodem. Genialny silnik, wspaniałe audio z dwoma wooferami i fantastyczne prowadzenie składają się na spełnienie marzeń (przynajmniej dla mnie).
~Piotr 005
Limuzyna Facelifting 1.5 318i 136KM 100kW
Z dużą rezerwą podszedłem do zakupu auta 3 cylindrowego. Jednak ide z duchem czasu i obecny nacisk na downsizimg troszkę do mnie przemawia. Ten samochód w mojej ocenie wiele udaje (wygląda jak 5-ka, odgłos silnika jak rzedowa 6-ka, nie wiem czy nie z głośników) Mnie to nie przeszkadza, a raczej wprawia w troszkę lepszy nastrój.
~AdamDMI
BMW Seria 3 E36
Touring 325 tds 143KM 105kW
Auto bardzo przemyślane. Silnik daje dobre połączenie świetnych osiągów z rozsądnym spalaniem. dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, na tylnej kanapie miejsca troszkę mniej, ale również komfortowo. Przepastny bagażnik.
~mmhammer
BMW Seria 3 E90-91-92-93
M3 Limuzyna E90 4.0 V8 420KM 309kW
Sportowe auto które udaje zwykłego sedana. Wyciszenie bdb aż za. Rewelacyjne prowadzenie poreczność pewność prowadzenia. Po przyzwyczajeniu jadąc EMką mijamy wszystkich jak by sie nie poruszali wcale. Auto daje ogromne możliwości a ograniczeniem jest kierowca nie możliwości auta.
~Wojtek
Sedan 2.0 318i 143KM 105kW
Posiadałem ten model przez 2 lata , w tym czasie założyłem nową instalację gazową i przejechałem około 20 tys km. Byłem oczarowany tym samochodem. Genialne wręcz prowadzenie, świetna stylistyka , zarówno wnętrza jak i nadwozia. Nadal uważam że to świetne auto jednak drugi raz nie wybrałbym auta z tym silnikiem. Żałuję że nei kupiłem jednostki 6 cylindrowej
~m_dysarz
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Oceniam samochód wysoko. Daje dużo radości z jazdy zapewniając sporą ilość miejsca, doskonały komfort podróżowania oraz przyzwoite spalanie przy dużej mocy i momencie obrotowym. Pomimo wieku wszystkie elementy w zadowalającym stanie.
~m3r0vin6
Sedan 3.0 330d 204KM 150kW
Klasyczne BMW 3 warte zakupu, jeśli znajdzie się zadbany egzemplarz. Jest to niestety trudne, ale warto naprawdę poszukać gdyż ten samochód może dać swojemu właścicielowi naprawdę dużo przyjeności.
~Wojtass
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Wybrałbym ocenę pomiędzy dobrze a doskonale. Nadwozie coupe mi nie odpowiada gdyż drzwi są dłuższe od tych w sedanie i ciężko jest wysiadać na parkingu stając obok innych aut.
~Czarnoskrzydly
Limuzyna 2.0 320i 184KM 135kW
Solidny sedan klasy D o znakomitych właściwościach jezdnych pozwalający na komfortową podróż dla 4 osób. Mocny i ekonomiczny silnik benzynowy.
BMW Seria 3