Lista ocen BMW Seria 5 E39 Sedan 2.0 520i 150KM 110kW 1996-1999 (47) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lucek
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Dla mnie idealna , zresztą praktycznie osoby wysokie jak i niskie dopasują dla siebie odpowiednią pozycje za kierownicą. Fotele z tzw. \"kołyską\" docenią nawet najbardziej wybredni. Cztery osoby podróżują w bardzo komfortowych warunkach , bagażnik w sedanie jest ustawny i nawet dosyć głęboki , zawiasy nie wnikają do środka, w mojej wersji nie da się złożyć tylnej kanapy co ma swoje plusy i minusy jak to że nie można przewieśc nic dłuższego a...
~WiernyFA
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Mam 190cm wzrostu i ergonomia wewnątrz to bajka. Z przodu tyle miejsca że można się ganiać. Więcej to chyba jest tylko w 7er lub S klasie. Z tyłu jechałem kilka razy i jest ok. Głową podsufitki nie tykam:) Auto 5 osobowe ale siedzenie z tylu po środku to trochę męczy na dłuższe trasy z tego co mówili pasażerowie. Natomiast w 4 osoby super.
~Bartosz
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Tu chyba nie musze przekonywac tych, co mieli okazje sie chociaz raz przejechac... myslalem ze tylko kierowca ma tyle miejsca, ale raz po% przejechalem sie z tylu i stwierdzilem "wow". Nie jest to superb, ale zdecydowanie jest to duze i wygodne auto zarowno dla kierowcy, jak i pasazerow
~poznaniak
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Mam 190 cm wzrostu i jest idealnie. Fotel na maxa do tyłu i na maxa do dołu. Za mną usiądzie niska kobieta i nie muszę się przesuwać z fotelem do przodu. Na dłuższe trasy przydałoby się jeszcze z 5 cm przesunąć fotel do tyłu, ale i tak jest pięknie.
~DarekZ15
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Daję tylko i wyłącznie dobrze bo kierowca czuje się bardzo komfortowo prowadząc to auto. Jednak jeśli chodzi o pasażerów szczególnie siedzących z tyłu to dał bym źle a nawet bardzo źle jak na tak duży samochod powinno być o wiele więcej miejsca dla nich.
~Konrad P.
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Jak dla mnie jest w sam raz. Limuzyna jest bardzo wygodna i duża, jednak wydaje mi się że w Audi A6 i E-klasie jest nieco więcej miejsca dla pasażerów. Jazda z tyłu jest bardzo wygodna, z czystym sumieniem mogę polecić ten samochód jako auto rodzinne.
~Kamil32
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Miejsca jest naprawdę sporo, mam porównanie do kilku innych marek, ale również do kilku modeli BMW, to komplet osób w aucie nie zgłaszało mi problemów, no chyba ze podróżują z nami osoby postawne to jest wtedy mały problem.
~Karl
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Mam 187 cm wzrostu i siedzi mi się bajecznie. Do tego pasażerowie za mną mają miejsce do wygodnego podróżowania również na dłuższych trasach. Fotele mam welurowe, bez dodatkowych podparć. Siedzi się idealnie.
~carmax@op.pl
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
we 2 można jechać tysiące km bez zmęczenia,niestety z pasażerami z tyłu wszyscy muszą liczyc się z brakiem miejsca na "wyciągnięcie" nóg- typowa limuzyna dla "szefa"nogi
~Ogi-Ehoo
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Jak to limuzyna - jest dobrze, wszyscy siedzą komfortowo, ale oczywiście nie można tego pojazdu porównywać do 7-ki long. Dla mnie jest ok.
BMW Seria 5 E39 Sedan