Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E39 Touring

Krwawe_Dziaslo, 15 lat temu
Silnik 523 i 170KM 125kW
Rok produkcji 1997
BMW Seria 5 E39 Touring 523 i 170KM 125kW 1997-2004 - Oceń swoje auto
Fajny samochod swietny nie taki paliwozerny silnik, swietny uklad jezdny, super otwierane tylne okno zamiast calej klapy. Dobre auto ale po doswiadczeniach z MB bede szczery ze zamienie na auto z gwiazda. Poniewaz sa pewne ale ktore zapisalem dalej.
Jeśli chodzi o kulture to jest super, rzędowa 6tka tyka jak zegarek, fajny dzwięk silnika. Ale jak na takie gabaryty to jednak 2.8 byłoby lepszym wyborem.
hmmm... tu jest mały problem, bo aby jezdzic płynnie trzeba jezdzic albo powoli albo szybko, wszystko pośrodku trudno zgrac (tj. szarpie) poza tym biegi nie wchodzą idealnie. Nie preferuje szalenstw samochodem wiec mi to nie w smak, a mam doswiadczenia w prowadzeniu i manuala i automatu wiec wiem co pisze. Aha skrzynie sa podatne na jakosc oleju.
BMW czyli sportowa limuzyna. Dobra tak tez jest, swietnie w zakretach dobrze sie \"lepi\" do drogi ale jest cholernie delikatne wachacze gałki itp. A to nie jest tanie. Poza tym moze to moje odczucie ale jakby tyl byl zbyt twardy i na podluznych nierownosciach podskakuje.
jest OK
Wzorowa, szkoda ze takich juz nie robią ;)
bdb ale to kombi wiec sie odrobine dluzej czeka. Poza tym klima super ale trzeba dbac.
nie rozpieszcza z przodu, z tylu duzo lepiej, ale mnogosc ustawien foteli pozwala sie idealnie dopasowac.
dobre bo ladnie slychac silnik podczas przyspieszania ;)
Jak na taki samochod (gabaryty) uwazam wynik za swietny tylko trzeba jezdzic z rozmyslem. Mi szkoda auta, pieniedzy, i punktow ;))
Za taka cene niemiecka limuzyna w doskonalym wyposazeniem jest warta uwagi.
no tu nie moge chwalic tego auta. Non-stop cos (i nie ze to samochod kupilem \"nie teges\" tu zarowki sie przepalaja tu jedna przestala kompletnie dzialac (prad nie dochodzi) cos w drzwiach raz stuka a raz nie. Osatatnio spryskiwacz tylnej szyby padl, zbyt delikatne plastikowe guziki pekaja podczas uzywania (z klimy wszystkie juz sa pekniete) raz mi sie okno zacielo, tylna wycieraczka sie zatarla.
zawieszenie, wymienilem ostatnio wszystkie wachacze i gałki i tydzien puzniej amortyzator zaczol stukac.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 523 i 170KM 125kW [l/100km]

10,3