Lista ocen BMW Seria 5 E60 Touring (70) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartosz
Touring 530 d 231KM 170kW
Mam 190cm. Siadam sam za sobą dosyć swobodnie. Ale nie to jest moim zdaniem najważniejsze. Mając swój wzrost i wagę około 125kg - nie dotykam kolanem do tunelu środkowego. Coś co mnie irytuje w dziesiątkach innych aut, tutaj nie występuje. Nie zrobiłem jeszcze tym autem trasy ponad 300km, ale śmiem twierdzić, że wysiądę z auta w dużo lepszej kondycji niż z dotychczasowych aut (segmentu C i D). Z tyłu siedziałem zaledwie kilka razy, w tym...
~Mewa
Touring 520 d 177KM 130kW
Standardowe fotele to mozna wystawic od razu przy smietniku nic nie oferuja . Comfort bardzo wygodne ale za 9k wiecej ni ale jak ma sie BMW to mozna i fotele posiadac Co do tylu samochodu to Tylkoe siedzenie to kompletna klapa takiej tandety utkana i obita skura w innych autach nie widzialem . Wygladaja tak jak by lawke z parku obic gapka i skura nic nie oferuja a na 100 % wygody .
~BMWE61
Touring 520 d 177KM 130kW
Za siedzeniem kierowcy (ja mam 188 cm wzrostu) bardzo mało miejsca jeśli ktoś chce wstawić dziecku fotelik to dziecko kolanami bedzie dotykalo siedzenia kierowcy lub kopalo w siedzenie co bardzo rozprasza . Standardowe fotele to poraszka wymienialem na comfortowe za masakralna doplatą należą się im bardzo duże baty za to że na standardowych komfort jest gorszy niż w marce Fiat
~Przemek
Touring 520 d 177KM 130kW
Dużo miejsca dla czworo (środkowe miejsce na tylnej kanapie można wykorzystać tylko awaryjnie-wysoki tunel). Myślę, że czterech koszykarzy wraz z bagażami może podróżować w komfortowych warunkach. Dla pasażerów kanapy są miejsca na drobiazgi w oparciach przednich foteli, w drzwiach i podłokietniku, w którym można wygodnie przewozić także napoje
~Waldek
Touring 525 d 177KM 130kW
E90 jest poprostu małe, tej sytuacji nie ma w modelu e60. W mojej ocenie nawet przeniesieniu napedu nie spowodowalo dyskomfortu na tylnim srodkowym miejscu. Oceniam to auto w kategori pojazdów osobowych, choc niektorzy twierdza ze miejsca malo gdyz byc moze mieli okazje siedziec np Touranie itd a to juz inna klasa aut.
~arch.rafal.debowski
Touring 535 d 272KM 200kW
Samochód oferuje dużo przestrzeni na fotelach przednich i tylnej kanapie. Fotele sportowe pomimo trzymania bocznego są komfortowe nawet dla osób mających gabaryty ponad normatywne. Regulacja fotela szczególnie w płaszczyźnie pionowej, pozwala na wygodne ustawienie dla osób niskich i wysokich.
~Krzysiek
Touring 530 d 218KM 160kW
Daję 5, mimo że jest nieco gorzej niż w E39. Bagażnik spory ale szału nie ma. W środku siedzi się bardzo przyjemnie i trasy nawet ponad 1000km nie męczą. Jak dla mnie niemal ideał. W dwie osoby dorosłe + małe dziecko można podróżować bardzo komfortowo nawet na długich trasach.
~philip_kurylo
Touring 530 d 231KM 170kW
Przestrzeni z przodu jest pod dostatkiem - czuć luksus. Natomiast po tak dużym kombi, możnaby spodziewać się więcej miejsca na tylnej kanapie. Aczkolwiek oczywiście dla rodziny z dziećmi, czy wyjazdów z dorosłymi to auto jest jak najbardziej optymalne.
~Piotr
Touring 520d 163KM 120kW
Przy moim optymistycznie rzecz biorąc średnim wzroście (175cm) miejsca aż nadto. Cztery osoby na każdym dystansie nie powinny narzekać. Bagażnik wydaje się nie mieć końca, chyba, że ktoś widział bagażniki konkurencji, które są jeszcze większe,
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E60 Touring
9,4
12,0
~Rafal
Touring 530 d 231KM 170kW
Dla mnie super. Mam 190 i w japońskich autach są nieco za krótki siedziska. Tu nie dość że fotele są dobrze trzymające, obszerne, to jeszcze mają wysuwane kawałki pod uda - które notabene też są podgrzewane razem z fotelem :) Z tyłu też jest super.
BMW Seria 5 E60 Touring