Lista ocen BMW Seria 5 E60 Touring (68) - Widoczność

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławek
Touring 525 d 177KM 130kW
Mega duże auto ...wygodnie zarówno z przodu jak i z tyłu ...mam ponad 190 cm wzrostu i zdarzyło mi się jeździć nawet na tylnym fotelu gdzie jest naprawdę dużo miejsca. Silnik disla 6 cylindrów to piękny dźwięk i fajny mruk przy przyspieszaniu. Zgodnie z reklamą BMW -radość z jazdy gwarantowana.w zasadzie co do komfortu trudno jest tutaj napisać jakieś wady -może bagażnik troszkę za mały ale ja w razie wakacji ratuję się bagażnikiem dachowym....
~Mietek
Touring 535 d 272KM 200kW
Jak pisałem wcześniej, nawet na felgach 18" (19-kupuje na wiosnę) nic nie przenosi się do kabiny, fotele sport to może nie fotele komfort ale za to świetnie trzymają w zakrętach :) grzana dupcia, grzane plecki - żonce się podoba, dla mnie zbędny bajer Nawigacja ciut powola ale daje radę, I-drive wymaga przyzyczajenia się, poza tym obleci Szukajcie wersji z uchytami na kubki na przodzie, ja nie mam i narzekam ;/
~arch.rafal.debowski
Touring 535 d 272KM 200kW
Widoczność jest znakomita oprócz przedniego słupka, jest dość szeroki, zdarzyło mi się przy dojeżdżaniu do przejścia zauważyć pieszego w ostatnim momencie. Czujniki parkowania przednie i tylne są niezwykle pomocne, również podczas przepychania się przez miejsce korki. Możliwości regulacji fotela i kierownicy pozwalają dopasować się osobom ponad gabarytowym jak i drobnym kobietom.
~Maro
Touring 525 d 177KM 130kW
W trasie nie ma problemu. Widoczność doskonała. Problem zaczyna się w mieście przy przejściach dla pieszych - lewy przedni słupek jest pod takim kątem, że już zdarzyło mi się kilka razy nie zauważyć pieszego z lewej wychodzącego mi prosto przed maskę - swoją drogą, że idioci też nie poczekają, tylko pchają się prosto przed jadące auto.
~BMWE61
Touring 520 d 177KM 130kW
Jak osoba jest wysoka i ma opuszczone fotele na max to narożników auta nic nie widać ustawienie kierownicy też sprawia iż nie widać wszystkich elementów przy zegarach co mnie mocno denerwuje . Kierownica standardowa nie sportowa przy niej jest jeszcze gożej . Martwa strefa jest ale da się przeżyć trzeba się przyzwyczaić
~Mewa
Touring 520 d 177KM 130kW
do tylu w E61 jest do bani praktycznie nic nie widac bo tylkiem ma sie wrazenie ze sie siedzi na podlodze a lusterko to moze mojej zonie by sie przydalo do torebki a nie na wsteczne wiec kipsko . Przednia szyba moze byc i boczne mam 191 cm wzrostu i nie mialem wrazenia ze widze sufit samochodu
~Przemek
Touring 520 d 177KM 130kW
Do przodu widoczność jest lepsza niż we Fiacie Bravo, w którym podczas jazdy po zakrętach albo na rondzie nie wiem czy patrzeć przez przednią czy boczną szybę. Natomiast w czasie manewrów parkingowych widać niewiele i bardzo przydatne są czujniki z przodu i z tyłu.
~Pakas
Touring 530 Xi 258KM 190kW
Widoczność OK, do tyłu nieco gorzej, ale to kwestia przyzwyczajenia. Pomaga PDC. Komfort jazdy - jak wyżej w układ jezdny. Komfort użytkowania - to jest zależne od opcji wyposażenia a tu biednie nigdy nie było. Gadźetów umilających życie jest sporo.
~hodson
Touring 530xd 235KM 173kW
To subiektywne uczucie ale porownujac do aut ktore mialem jest lepiej. Pytanie czy po 15 letnim aucie nalezy spodziewac sie komfortu jaki daje seria g30...ja porownuje raczej do audi a6 mercedesa e czy lexa g z tamtych lat
~Bartosz
Touring 530 d 231KM 170kW
Siedzę najniżej jak się da, ze względu na wzrost, ale w aucie czuję się dość pewnie. Auto nie ma czujników parkowania i póki co tylko raz źle oceniłem odległość - lekko dotykając przeszkody. Jak na te gabaryty, uważam że jest nieźle.
BMW Seria 5 E60 Touring