Lista ocen BMW Seria 7 E38 (68) - Ergonomia

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Burgund
Sedan 728 i 193KM 142kW
Oczywiście na bardzo wysokim poziomie. Zauważyłem że tylna kanapa jest nieco wygodniejsza i zrobiona idealnie dla panów prezesów z szoferem. Mianowicie skóra nawet na drzwiach praktycznie do samej szyby, wszystko jest tak rozłożone, niesamowita wygoda. Z przodu jest też niesamowicie wygodnie, przyciski są w doskonałych miejscach, dźwignia skrzyni biegów nie jest ani za duża ani za mała, tak samo jak kierownica. Ma dość spore rozmiary jak na...
~MikiTno
Sedan 730 i 218KM 160kW
Dla mnie autko zagospodarowane odpowiednio, robiąc czy pijąc coś podczas jazdy zawsze jest miejsce gdzie to odłożyć czy schować. Pasażerowie mogą świętować różne okazje z tyłu bez większego problemu podczas jazdy czy postoju ;). Lampki zapalające się przy otwarciu lusterka bardzo pomagają kobiecie w ostatnich poprawkach , przed nocnymi baletami. Czuję się w tym aucie jak u siebie w domu.
~Greetings
Sedan 740 i B40/1 286KM 210kW
Powód dla którego w pierwszej kolejności kupiłem auto. Pozycja za kierownicą jest niesamowita, wnętrze \"otacza\" kierowcę, wszystko jest w zasięgu ręki ale dookoła jest też bardzo dużo miejsca. Jest multum schowków na ładowarki, CB, nawiagje, dokumenty, pieczątki... już nieraz schowałem coś schowku i zgubiłem bo zapomniałem w którym.
~Tomasz
Sedan 725 tds 143KM 105kW
Tak zorientowanego na kierowcę samochodu jeszcze nigdy nie miałem. Jest to moje siódme auto i zdecydowanie najlepiej rozplanowane. Mnóstwo poręcznych schowków, idealnie poumieszczane przyciski czy w końcu możliwość korzystania z nich podczas jazdy nie do porównania z innymi samochodami.
~landik@poczta.onet.pl
Sedan 750 i 326KM 240kW
W nocy świeci się jak w kokpicie samolotu. Na pierwszy rzut oka jest tego naprawde dużo i wydawałoby sie że można sie pogubić ale to złudzenie. Wszystko jest łatwe do opanowania. Jakość wykończenia wnętrza jest na bardzo wysokim poziomie. Tutaj o kompromisach nie było mowy, no wkońcu to limuzyna :-)
~paw84k
Sedan 735 i 235KM 173kW
Jest to flagowy model BMW więc nie ma tu miejsca na oszczędność na materiałach. Jak to w większości BMW kierowca czuje się wyróżniony i doceniony. Obsługa intuicyjna i łatwy dostęp do wszystkich funkcji auta. Środek auta łatwy do czyszczenia, chociaż prawie w ogóle się nie kurzy.
~tomek waidemaier
Sedan 740 i L 286KM 210kW
deska rozdzielcza jest dopracowana do perfekcji ale musze przyznac minus za nadmierna ilosc malych przelacznikow ktorych jest podobno ponad 100 . nigdy nie liczylem.ale jak dla mnie o polowe za duzo.(fatalnie jest szukac wlacznika ogrzewania tylnej szyby podczas szybkiej jazdy)
~Łukasz M...
Sedan 728 i 193KM 142kW
Tutaj to nie muszę pisać, kto miał BMW, 5, 10 czy 20 lat temu, nie ważne którą serie poczuje się tutaj jak w domu, wszystko pod ręką, analogicznie, przymyślanie, niedościgniony wzór, inni producenci mogą tylko pozazdrościć
~Michał
Sedan 740 i B40/2 286KM 210kW
Wszystko na swoim miejscu kokpit zwrócony do kierowcy. Każdy włącznik na wyciągnięcie ręki. A gdy na kogoś czekasz czas umili ci telewizja która świetnie odbiera wszystkie kanały jak antena siatkowa. Rewelacja
~Al.
Sedan 740 i B40/1 286KM 210kW
Główny powód dla którego kupiłem E38. W środku jest po prostu bajeczne, wszystko jest na swoim miejscu a kokpit obudowany jest dookoła kierowcy. Jadąc tym autem czuje się jak w domu.