Lista ocen BMW Seria 7 E38 (65) - Widoczność

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MikiTno
Sedan 730 i 218KM 160kW
Tutaj przyznam, że widoczność nie jest za dobra. Mój błąd był zrezygnowaniem z czujników parkowania przez co kilka razy dostało się zderzakom. Pierwsze dni były okropne pod względem parkowania, cofania, czy innych z pozoru łatwych manewrów. Wyjeżdżając z parkingu tyłem czy zawracając na wąskiej drodze zawsze mam wrażenie i obawę, że o coś przytrę( również do tej pory). Pozycja fotela na ?lowrider?a? nie urzekła mnie w tym aucie, jednak siedząc...
~Tomasz
Sedan 725 tds 143KM 105kW
Po raz kolejny pięć gwiazdek. Auto na nie z całą pewnością zasługuje. Rewelacyjny widok do przodu, duże lusterka obejmujące znaczną część dookoła pojazdu. Dodatkowy gadżet w postaci opuszczającego się prawego lusterka przy cofaniu - bardzo przydatny przy parkowaniu równoległym.
~shebi
Sedan 740 i B40/2 286KM 210kW
z kabiny widocznosc jest ok, tym bardziej ze fotele i lusterka mozna bardzo regulowac . co do widocznosci do tylu - raczej kiepska (nie bardzo go widac) , ale sa dobre czujniki odleglosci wiec wbrew pozorom nie jesst to zaden problem, kwestia przyzwyczajenia do rozmiarów
~SPiDi
Sedan 740 i B40/1 286KM 210kW
Widoczność na przód i boki rewelacyjna według mnie. Minusem jest widoczność tyłu, która jednak po wyczuciu gabarytów auta na prawdę w niczym nie przeszkadza. Auto nie mogłoby być mniejsze, czy krótsze, bo zepsułoby cały jego piękny wygląd.
~paw84k
Sedan 735 i 235KM 173kW
Nie mam zastrzeżeń, lusterka monochromatyczne, podgrzewane, el. roleta na tył jest fajna w upały, ustawiając auto tyłem na południe chroni od nagrzania bananowych skór i jasnych tworzyw. Seryjne PDC działa doskonale.
~landik@poczta.onet.pl
Sedan 750 i 326KM 240kW
To limuzyna. jedyny minus to widoczność z tyłu podczas cofania ale i dla mnie to nie stanowi problemu. Czujniki parkowania i samo-opuszczające się lusterko boczne przy włączeniu wstecznego biegu rozwiązuje ten problem
~fido600@gmail.com
Sedan 750 i 326KM 240kW
Bez zastrzeżeń. Pomimo swoich gabarytów widoczność jest bardzo dobra. Czujniki parkowania i samo opuszczające się lusterka przy wstecznym pomagają przy parkowaniu.
~Michał
Sedan 740 i B40/2 286KM 210kW
Bez park tronik się nie obejdzie. Posiadam te czujniki i daje radę w zatłoczonym mieście. Niestety poszukiwania odpowiednio dużego miejsca do zaparkowania zajmują trochęczasu.
~tomcad
Sedan 728 i 193KM 142kW
Widoczność ok. Niektorym brakuje widoczności do tylu, ale to kwestia przyzwyczajenia. Ja nie odczuwam, ze to auto ma 5 m dlugości i prawie 2 metry szerokosci :)
Dziennik kosztów dla BMW Seria 7 E38
7,7
12,9
14,2
~Łukasz M...
Sedan 728 i 193KM 142kW
W promieniu 180 stopni patrząc do przodu jest ok, ale do tyłu trzeba mieć już wyczucie, pomagają czujniki parkowania lub domontowanie kamery cofania