Lista ocen BMW X3 E83 (57) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zenek
SUV 2.0d 150KM 110kW
autko bardzo zgrabne,dobrze jezdzi przy normalnej jezdzie,troszke za słaby silnik ale mozna go wzmocnic poprzez zwiekszenie mocy do 180 i momentu obrotowego do 400 ingerujac bezpiecznie w ustawienie komputera,koszt około 1500zł Poza tym same plusy.Zamiemił bym na nowy ,ale ten egzemplarz ktory posiadam jast max wypasiony i musiał bym zaplacic za taki nowy pewnie ze 250 tys zł.Pozdrawiam wszystkich miłosnikow X3
~totylkoja
SUV 2.0d 150KM 110kW
Niby cena 185 tysięcy to dużo, ale Ci wszyscy użytkownicy RAV-ek, CRV-ek, X-Traili, Outlanderów wydają też sporo, a jeżdżą pospolitymi samochodami męcząc się widokiem pospolitych wnętrz (szczególnie w Toyocie, Hondzie i Mitsubishi obrzydliwie twarde plasiki)), oraz cały czas czując, że te wysokie auta niedorównują limuzynom pod względem właściwości jezdnych i osiągów. W BMW radość z jazdy jest zaś nieprzemijająca i pełna.
~Kołatka
SUV 2.0d 150KM 110kW
Czasy ciężkie, bmw nadal trzyma cenę i jeżeli jest zadbany egzemplarz tanio w zakupie nie będzie nawet za kilkunastoletnie auto. Jeżeli kierujesz się emocjami ,chcesz poczuć to coś, I nie liczysz się z kwotami to polecam. Ponieważ faktycznie jest pewna magia Jeżeli jednak auto ma służyć tylko z punktu a do punktu b i ma być tanie w zakupie i eksploatacji to za te pieniądze odradzam.
~pigor
SUV 2.0d 150KM 110kW
Wyjątkowo drogi w eksploatacji samochód. Wyjątkowo niska jakość wykonania. Bardzo częste awarie podzespołów, które w samochodach innych marek funkcjonują przez cały okres eksploatacji samochodu (np. w moim BMW X3 wytarły się ząbki na dźwigni hamulca ręcznego)oraz pękły sprężyny zawieszenia.Serwis twierdzi, że to normalne w BMW. NIGDY WIĘCEJ BMW!!!!!
~wojdul@interia.pl
SUV 2.0d 150KM 110kW
samochód kupiłem w RFN w okresie niskiego euro dlatego jakość do ceny wychodzi doskonale, przy aktualnych cenach pewnie jest gorzej,jestem przed pierwszym przeglądem i jak mnie drogo skasują to pewnie zmienię zdanie, zastanawiam się czy jechać na przegląd do Wrocławia , czy do Niemiec (nie wiem gdzie jest taniej)
~Łukasz
SUV 2.0d 150KM 110kW
Cena wysoka, ale wiesz za co płacisz. Z całą pewnością mógłbym polecić go innym i z czystym sumieniem powiedzieć, że na pewno spełni praktycznie wszystkie oczekiwania. Auto, niezawodne, bardzo proste w użytkowaniu, dające poczucie bezpieczeństwa i ogromną satysfakcję z jazdy.
~Piotr z Warszawy
SUV 2.0d 150KM 110kW
Niezła jakość wysoka ergonomia, niezły silnik i spory bagażnik, marka premium i jeszcze SUV = Niezły wydatek jak się jednak okazuje nie tutaj przynajmniej nie w pełni - jest droższy od 3 o 4-6 tyś przynajmniej jako 3 letnie...
~Xevoz
SUV xDrive20d 177KM 130kW
Mógłby być minimalnie lepszy poziom wykonania środka, w końcu to bmw, a lepsi pod tym względem są, jednakże moim zdaniem auto warte swojej ceny, bardzo dobry kompromis, a one się cenią najwięcej
~Min
SUV 3.0 d 218KM 160kW
dość drogie auto ale dużo oferuje. Patrzący na to auto nigdy nie doceni tego co oferuje podczas jazdy. Polecam się przejechać zanim będzie się plotło bzdury, że jest taki czy owaki
Dziennik kosztów dla BMW X3 E83
8,7
10,6
12,2
~Krzysztof
SUV 3.0 d 204KM 150kW
Cena nowego x3 w polskim salonie to spora przesada.Auto jest bardzo dobre z rewelacyjnym silnikiem i skrzynią, ale jednak nie za taka kasę jeżeli chodzi o nowe auto.