Lista ocen BMW X3 E83 (67) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Xevoz
SUV xDrive20d 177KM 130kW
Świetnie się prowadzi, na 235/55/R17 zapewnia bardzo dobry kompromis pomiędzy prowadzeniem i komfortem, trzyma się lepiej niż niejedno kombi, a równocześnie czy to krawężniki, chodniki, zapadnięte studzienki czy inne nie są nam straszne, u nas na dziurach nikt nie zwalnia i po roku w zawieszeniu wszystko tak jak było w momencie zakupu. Napęd 4x4 bezobsługowy, daje radę, ma możliwość płynnego przekazywania momentu pomiędzy osiami ale nie jest...
~Bodek
SUV 3.0 i 231KM 170kW
Daruję sobie opis typu: duży promień skrętu, bo przy napędzie na obie ośki nie mam żadnego porównania z czymś innym. X3 jest fabrycznie twardo zestrojone, więc jeśli ktoś kupuje takie auto, a potem jest rozczarowany twardością, to znaczy, że sam dokonał złego wyboru już na wstępie. Dokładnie czytałem wszystkie możliwe informacje o tym samochodzie i nie jestem zaskoczony, że to nie humvee. Mam wyjechać po śniegu na śliską drogę i na niej się...
~TG
SUV 2.0d 150KM 110kW
twarde zawieszenie -dla jednych wada dla innych zaleta, dla mnie i ludzi z zacięciem sportowym ideał ( oczywiście jak na SUV-a) , auto zachowuje sie bardzo stabilnie przy pokonywaniu zakrętów, jazda poślizgami na śniegu lub śliskiej nawierzchni to sama przyjemność i frajda. Prowadzi sie duzo stabilniej niz jego starszy brat X5. Ale dla zony na tyle komfortowe aby można bylo spokojnie jeździć na wypady rodzinne z dziećmi
~maciekgt@wp.pl
SUV xDrive20d 177KM 130kW
Zawiecha bardzo sztywna, co dla niektórych może byc zaletą dla mnie (po pływającym Volvo) jest zbyt sztywne. Odradzam felgi 18calowe (na szczęście mam 17) że o pakiecie sport nie wspomnę Oczywiście na trasie i w zakrętach jest genialne. Krótko mówiąc obniżam o 1 pkt za utratę komfortu bo na naszych dziurach czasami trzęsie jak w Yarisie...
~Adam Marek
SUV 2.0d 150KM 110kW
Auto prowadzi się na każdej nawierzchni wzorcowo. Servotronic niezwykle inteligenty. Niestety, przyjemność i komfort jazdy psuje niezwykle twarde zawieszenie. Szczególnie przy ostrych zakrętach na nierównej nawierzchni dochodzi nieprzyjemne stukanie, odczuwalne na kierownicy. Być może to wina pakietu sportowego?
~Łukasz
SUV 2.0d 150KM 110kW
Jeżdżę dużo z kempingiem. Kilka razy miałem okazję wypróbować 4x4 w trudnym terenie z przyczepą i napęd działał bez problemu. W trasie na zakrętach trzyma się jak auto sportowe, ale za to ma dosyć twarde zawieszenie. Na początku trochę ciężko się przyzwyczaić, ale teraz jest ok. Mega hamulce!
~kolorowydom
SUV xDrive20d 177KM 130kW
Samochód bardzo TWARDO zawieszony, czuć każdą nierówność. Trochę lepiej po zastosowaniu opon o odpowiednich profilach i miękkości gumy. Dobrze trzyma w zakrętach, ale ogólnie na polskie koleiny i drogi się nie nadaje. Zawieszenie trwałe, podczas eksloatacji nie miałem problemów.
~dyloo
SUV 2.0d 150KM 110kW
Afera !! Bomba ! Miodzio ! Po RAVce, którą miałem przed BMW czuję się jakbym jechał po szynach. To z pewnością najlepiej trzymające się drogi auto jakie miałem. Wieeeelka frajda jazdy po krętych drogach. Kałuże, koleiny, plamy lodu nie robią na nim wrażenia. Fantastico !
~ms
SUV xDrive20d 177KM 130kW
zawieszenie , rozklad masy rewelacja .Spelnia moje oczekiwania w 100% .Zawieszenie rowniez trwalosciowo sprawdza sie bardzo dobrze a przebieg juz spory.Niestety wystapila usterka skrzynki rozdzielczej sterujacej dostarczaniem napedu do kol osi przedniej
Dziennik kosztów dla BMW X3 E83
8,7
10,6
12,2
~totylkoja
SUV 2.0d 150KM 110kW
Na 17 calowych felgach nie mam żadnych zastrzeżeń do twardości. Dobry komfort jazdy nawet w terenie biorąc pod uwagę niezwykłe właściwości jezdne i brak jakichkolwiek przypadłości SUV-ów typu bujanie. Na "łaciatych" drogach czuć nierówności, ale coś za coś.