Lista ocen BMW X3 F25 (41) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~XXL
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
W aucie dwukrotnie wymieniono na gwarancji (po ok. 30000 i 60000 km) tłumik drgań (nie pamiętam dokładnie nazwy) - podobno jest to nierzadka usterka w samochodach tej marki. Mam nadzieję, że po gwarancji znowu mi to coś nie wysiądzie. Po ok. 60000 km stwierdzono luz na końcówce drążka kierowniczego - wymieniono na gwarancji. Zakupione wraz z autem koła z oponami zimowymi, choć miały być fabrycznie wyważone, to jednakże wyważenia wymagały,...
~Marcin
SUV 2.0 28i 245KM 180kW
Były problemy ze sterowaniem klapy bagażnika, spalił się żarnik Xenon. Poprz. właściciel robił remont zawieszenia z przodu za ok. 2 tys . Największym problemem u mnie była pęknięta linka od dźwigni otwierania pokrywy silnika. Mechanikom zabrało prawie dwie godz. Dostanie się do środka! Przy wymianie opon na nowe okazało się, że koła nie były odkręcane kilka lat i kilku stron nie daje się odkręcić. Kolejna godzina roboty.
~kamil s
SUV Facelifting xDrive28i 245KM 180kW
Boczek drzwi kierowcy skrzypi przy kontakcie z kolanem, podłokietnik również czasem się odzywa. Już w momencie odebrania samochodu skórzane łączenie pomiędzy siedziskiem a wysuwanym elementem pod uda nie trzymało się i powstaje w ten sposób szczelina pomiędzy tymi elementami. Wpadaja tam drobniaki i resztki jedzenia.
~Pablo
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Zdarzają się Irytujące drobne usterki jak na auto premium, zgłoszone na gwarancji. Plus za to, że nie ma problemu z ich usunięciem na gwarancji: - skrzypiące zamykanie bagażnika - rezonujące plastiki w komorze silnika - uszkodzone gniazdo zapalniczki itp.
~NiemoG
SUV 3.0 35i 306KM 225kW
Odzywalo sie jakies pikadlo z tylu po umyciu albo po deszczu, nie mam pojecia co to bylo i tylko jak byl mokry... o.O Czasem wypada przeczyscic chyba prowadnice od szyberdachu bo nie zawsze zamykal sie za pierwszym razem jakby byl jakis opor - to minelo samo.
~Krystian
SUV 2.0 28i 245KM 180kW
Nieszczelność jakiejś uszczelni w silniku. Urwała się linka od otwierania maski, spalił się moduł tylnego światła LED (naprawa zaledwie 150zł.). Komputer czasem wyświetla losowe błędy, ale wszystko jest sprawne.
~Michał
SUV Facelifting xDrive20i 184KM 135kW
Śniedzieją mi ozdobne listwy po bokach drzwi. Odpadła mi sama z siebie taka chromowana zaślepka na nadkolu, po prostu odłamał się zaczep. Nie do doczyszczenia ozdobna końcówka wydechu. Ozdobna była tylko przez może dwa miesiące:)
~Rafal
SUV 3.0 35d 313KM 230kW
Praktycznie brak. Czasami wywali błąd zimnego powietrza, który albo sam znika, albo wystarczy skasować najtańszym OBD z allegro. Co jakieś 100tyś km wypada wyczyścić układ dolotowy bo jest dość zapchany.
~Witek
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Coś tam stukało w układzie kierowniczym, na gwarancji wymienili bez dyskusji, coś też z elektroniką, też wymiana bez dyskusji, moje spostrzeżenie - warto przedłużać gwarancję ile się da.
Dziennik kosztów dla BMW X3 F25
8,9
10,2
~Mariusz
SUV Facelifting xDrive20i 184KM 135kW
Po 5 latach kontrolka tylnego światła przeciwmgielne go się włączyła kilka razy bez awarii światła. Została zresetowana i jest ok. Bez żadnych usterek, aż dziwne