Lista ocen BMW X3 F25 (18) - Karoseria

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
SUV 2.0 28i 245KM 180kW
12 lat i wszystko jak nowe. Tzn. z zewnątrz. Bardzo mocna konstrukcja. Zaliczyłem kilka skoków w terenie i kompletnie nic się nie stało. Natomiast wnętrze...no niestety, to nie jest jakość klasy premium. Plastiki potrafią trzeszczeć pod naciskiem, u mnie skrzypi uchwyt do otwierania drzwi. Słaba jakość skór, które szybko się wycierają. Jeśli zajrzyjcie do wnętrza i będą one w dobrym stanie, to znaczy że dany egzemplarz jest wyjątkowo mało...
~Krystian
SUV 2.0 28i 245KM 180kW
Bardzo wysoka jakość blach. Zero rdzy po 10 latach. Lakier też ok. Jakość wnętrza, hmm... jest parę wpadek. Podłokietniki w tylnych drzwiach trzeszczą, wytarła się powłoka antyrefleksyjna na ekranie nawigacji, skóra na siedzeniach w porównaniu z 15letnim mercedesem w211, którego też mam, jest w gorszym stanie. Wnętrze cieszy oko i miło się w nim przebywa. Całość godnie znosi upływ czasu. Wysoka jakość świateł. Szybki jak nowe, xenony świecą...
~Artur
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Ostatnio na stacji benzynowej auto przede mną cofało i zahaczyło mój przedni błotnik.. Po uderzeniu i odgłosie myślałem, że wyrwał mi pół błotnika. W jego aucie 2 elementy do blacharki u mnie lekkie rysy na nadkolu, których prawie na białym lakierze nie widać.
~pete
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Trochę słaba, łatwo widać ryski i kamyki z drogi. W miejscu kierunkowskazu sprzed liftingu prymitywna plastikowa zaślepka, która już 2 razy odpadła na myjni ręcznej.
~Krzysztof2137
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Ładna sylwetka, jednak pod warunkiem, że auto jest wyposażone w M pakiet. Bez niego wygląda moim zdaniem tragicznie. Z nim to zupełnie co innego, wówczas prezentuje się świetnie.
~Seaman72
SUV 2.0 20d 190KM 140kW
OK, miękki lakier... Eko-terroryści przyłożyli rękę do tego minusa, zakaz stosowania wcześniejszych utwardzaczy! Warto położyć powłokę ceramiczną.
~Pablo
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Jakość powłoki lakierniczej taka sobie - ale tak już jest z lakierami ekologicznymi - u konkurencji pewnie nie jest lepiej
~Adi
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Kiepskie spasowanie. Skrzypiace drzwi w nowy aucie oraz nierowne szpary. Serwis musial mi to korygowac.
~Paweł
Lakier podatny na zarysowania widać wszystkie odpryski po małych kamyczkach