Lista ocen BMW X3 F25 (41) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamil s
SUV Facelifting xDrive28i 245KM 180kW
Gdybym za samochód zapłacił widniejące w specyfikacji 269 tyś. PLN brutto, byłbym bardzo rozczarowany. W związku z tym, że zaoszczędziłem 69 tys. to przymykam oczy na skrzypiące boczki drzwi, podłokietnik, wiecznie odczepiające się łączenie fotela z wysuwanym elementem pod uda, wysokie spalanie czy standardowe wyposażenie. Za 200 tyś. mogłem kupić 3 letnie Audi a6 Allroad z BiTurbo TDI, i gdybym teraz podejmował decyzję to postawiłbym na...
~Bartek
SUV 2.0 28i 245KM 180kW
Ludzie boją się tego silnika, bo przeróżni "fachowcy" zrobili mu bardzo złą opinię. Dlatego można dość tanio kupić X3 z tym motorem. Jeśli zadbany, warto. Ogólne koszty będą porównywalne z dieslem, a przyjemność jazdy i bezproblemowość wyższa. Z rzeczy nieprzyjemnych opony. Rozmiar 245/45/18 to gwarancja wysokiej ceny i tak niestety jest. Komplet kosztuje 4 tys. Trzeba bardzo uważać żeby się równomiernie zużywały, bo inaczej rozwalimy skrzynkę...
~croft
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
No cóż nie powiem że doskonale bo nie jest tanio, ale klasa premium zawsze kosztuje - więc i Audi i Mercedes itp nie są tanie i porównywalne. Ocena dobrze bo mimo wszystko jest droższe od Outlandera czy CRV o \"tylko\" jakieś 15-20%. Cała paleta extra dodatków do wyboru (i tego u innych nie ma). Tutaj każdy wydany pieniądz daje pozytywne odczucia podczas użytkowania.
~Sebast
SUV 2.0 20i 184KM 135kW
samochód godny polecenia, wysoka kultura pracy, ja kupiłem używany u dealera w BMW zapłaciłem dobrą cenę bo zostawiłem w rozliczeniu e83. Dla mnie to auto nie jest warte w podstawie około 180tyś złotych za benzynę. Ale jak ktoś trafi fajnie utrzymany egzemplarz za 80 - 90 tyś to się pocieszy. Właściwości trakcyjne i kultura pracy co do ceny ok.
~Stasiu
SUV Facelifting xDrive28i 245KM 180kW
Bardzo dobry. Zakupiłem auto spełniające wszystkie moje kryteria w przyzwoitej cenie. Oprócz moich wymagań dotyczących auta, moje BMW posiada pakiet M Pakiet, skórzaną tapicerkę, regulowane elektrycznie fotele i inne. Myślę, że za wydane pieniądze trudno byłoby kupić nowe auto z niższego segmentu w takiej konfiguracji.
~Michał
SUV Facelifting xDrive20i 184KM 135kW
Brałem gotowca z placu. Nie doposażałem go. Ale brak elektrycznie składających się lusterek w dzisiejszych czasach to kpina w samochodzie marki premium. To samo z podgrzewaniem foteli którego okazało się że nie ma... Pierwszy samochód od dekady w którym nie mogę sobie podgrzać "siedzenia" w zimowe dni.
~Czacha
SUV 2.0 20d 190KM 140kW
Wyższa cena wyjściowa w zamian za zabijające radość z jazdy tryby eko/komfort, tandeta w postaci zaślepek kierunkowskazów ze srebrnego plastiku (kierunki teraz w lusterkach), tylne światła jak w Dacii Duster (czerwona żarowka!) czarny plastik zamiast metalizowanego pokrętła I-drive itp
~Krzysztof2137
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
X3 jest świetnym samochodem, jednak w tej cenie można oczekiwać ciut lepszego wykonania. Gdzieniegdzie można znaleźć naprawdę tandetny plastik, a niektóre elementy skrzypią. Na szczęście żaden z nich nie odzywa się podczas wsiadania/wysiadania czy też lekkiego dotknięcia go.
~XXL
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Auto stosunkowo drogie, ale jest to sprawa względna - większość aut koncernu BMW (porównywalnych wielkościowo) bije ceną na głowę moją X3. Generalnie samochód ten jest wart wydanych na niego pieniędzy (przynajmniej jak na razie i niech tak lepiej zostanie).
Dziennik kosztów dla BMW X3 F25
8,9
10,2
~Adrian
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
trochę przewartościowany, tandetne plastiki w dolnej części boczków na drzwiach, brak możliwości elektrycznej regulacji kierownicy przy fotelach z pamięcią, wygłuszenie przy przednich błotnikach zwykły tandetny styropian