Lista ocen BMW X3 F25 (59) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Auto posiadam od dwóch lat po przesiadce z e60 3.0d ciężko było się przyzwyczaić na początku do mocy teraz po dłuższym użytkowaniu w jeździe miejskiej moc wystarczająca , jeśli chodzi o trasę fajnie się zbiera ale trochę mu brakuje ale w końcu to 2.0d spalanie super od 7.5 do 8.5 max. Do minusów słabe jakoś lakieru bardzo cieniutka warstwa podatna na zarysowania jeśli chodzi o wnetrze fotele w skórze tez widać oszczędności nie jest to skóra...
~Paweł
~XXL
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Najlepszy wybór w odniesieniu do moich obecnych potrzeb - obecny wpis jest moją piątą modyfikacją niniejszej oceny i pomimo tego, że od zakupu auta minęło ponad półtora roku czasu, to opinii wygłoszonej na wstępie nie zmieniłem. Żadne z moich poprzednich aut nie wzbudzało u mnie tylu pozytywnych emocji, co to. Pierwszy raz kupiłem podwyższone 4x4 i to jest zdecydowanie coś dla mnie - chyba trudno by mi było teraz wrócić do limuzyny.
~Janka
SUV Facelifting xDrive20i 184KM 135kW
Przy pierwszym przeglądzie wycieki z silnika i wału. Drugi przegląd wczoraj Wrocław przecieki na łączeniu silnika i skrzyni biegów. Przecieki na wężu dochodzącym do turbosprężarki. Na siłę próbowano wymusić na mnie zmianę klocków. I o dziwo na te same klocki usłyszałem trzy ceny. Ostatnia to 1495 zł. Klocki sam tył. W sklepie motoryzacyjnym najwyższa półka klocków to 250 zł + 150 wymiana.
~dominikdm
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Auto z perspektywy kobiety : Auto idealne do jazdy w mieście ponieważ ma bardzo dobrą widoczność - do tego ma kamerę 360stopni, można wjeżdżać bez obaw na krawężniki, świetny automat, asystenci jazdy którzy pomagają w codziennej jeździe. Na trasie również się świetnie spisuje, wystarczająco mocny do wyprzedania. Napęd Xdrive świetny w zimę - daje poczucie bezpieczeństwa. Auto podoba się z wyglądu
~Bartek
SUV 2.0 28i 245KM 180kW
Ogólnie rzecz biorąc fajne auto. Ma swoje bolączki, ale jakie nie ma. Pochwalić muszę solidność tego auta. Po prostu nic się nie dzieje. Mam zastrzeżenia do jakości wnętrza i do ergonomii. Nie podoba mi się też zestrojenie podwozia i układu kierowniczego. Owszem można sobie wybrać tryb sportowy, ale zmienia to głównie sposób przenoszenia napędu pomiędzy osiami.
~Michał
SUV Facelifting xDrive20i 184KM 135kW
W 2017 kupiłem x3kę żonie. Ja jeździłem pajero sportem, a potem kupiłem mietka x-klase. Niestety mietka mi ukradli na tydzień przed pierwszym lockdownem. Przyszły ciężkie czasy w firmie i nie stać mnie na drugi samochód. No i X3 stało się teraz naszym wspólnym samochodem. Generalnie wolę większe samochody ze sporym prześwitem. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:)
~Bartek
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Auto bardzo przemyslane, czym dluzej uzytkuje samochod tym bardziej mi sie podoba i daje wiecej radosci. Co najwazniejsze jest to bardzo niezawodny samochod na ktorym mozna polegac. Przez 3 lata uzytkowania i przejechaniu 70tys km doslownie zero problemow. Bardzo przyjemniy na dlugie trasy a ze wzgledu na swoje dosc nie duze wymiary switny do miasta.
~Witek
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Doskonały samochód - szybki kiedy trzeba, oszczędny mimo dużej masy, doskonale trzyma się drogi przy wyprzedzaniu a jednocześnie bardzo komfortowy, wielkość optymalna, przynajmniej dla mnie, cztery osoby dorosłe jedzie w komfortowych warunkach, duży bagażnik, jednocześnie nie za duży na miasto (ale obowiązkowe co najmniej czujniki cofania)
~Zbyszko
SUV Facelifting xDrive20i 184KM 135kW
Wersja f25 po liftingu, silnik 2,0i. Ładne nadwozie, przyjemne wnętrze w jasnej skórze, duża ergonomia, wstawki imitujące drewno niestety łatwo rysujące się. Przyzwoity prześwit i duża głębokość brodzenia. Brak funkcji automatycznego przełączania świateł mijania/drogowe. Fajne auto dla dojrzałego kierowcy.