Lista ocen Chevrolet Blazer II (20)

~paulo-chevy.
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
Skrzynia modelu po 2001 szybciej reaguje na dodanie gazu. System Auto 4WD sprawdza się super. (Skrzynia biegów)
~pori1410@wp.pl
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
to moj pierwszy amerykanin, pierwszy automat itd. chwila na przyzwyczajenie i nie chce innego
~Piotr
Terenowy 4.3 i V6 4 WD 193KM 142kW
diskonały "wół pociągowy" do każdej przyczepy w zimie i latem, niezawodny i trwały. Dynamiczny w mieście, wygodny w trasie. Jedyne kłopoty miałem z instalacją gazową, którą usunąłem i nie polecam.
4,1
~pawel z bostonu
Terenowy 4.3 i V6 4 WD 193KM 142kW
samochod bardzo duzy ,wiec spalanie tez musi byc wielkie.bardzo wygodny i dobrze wyposarzony.tanszy niz japonskie
~Marek
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
To auto mozna naprawde polubic, daje komfort i bezpieczenstwo. Frajda jest mozliwosc jazdy w kazdych warunkach.
~irek
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
to prawdziwy samochód do wszystkiego do kościoła i na ryby(można zabrać przyczepę ze słoniem)
~Dariusz Rogulski
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
Ogolnie wygodne i dobre auto do wypadow na ryby lub w teren. Idealnie nadaje sie do pracy w terenie.
~marek
Terenowy 4.3 i V6 193KM 142kW
troche plastiki pukaja cos pekło cos urwane ale to chyba zasługa poprzedniego wlascciela (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Dawid
Terenowy 4.3 i V6 4 WD 193KM 142kW
Niestety - jest to paliwozerny smok - ale wiedzialem o tym przy zakupie wiec pozostawiam ocene 3 (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~dik
kit