Ocena kierowcy - Chevrolet Lacetti Kombi

szef, 19 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 95KM 70kW
Rok produkcji 2004
Chevrolet Lacetti Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
ogolnie autko jest bardzo udane, mozna miec zastrzezenia co do spalania, jest troche wyzsze niz podaje producent ale prowadzi sie swietnie, jechalem juz nim 2 razy w dluzsza trase i kompletnie nie odczuwalem zmeczenia, ma tez przyjemna dla oka sylwetke a i w srodku nie widac oszczednosci...POLECAM!!!
bez zarzutu, calkiem niezle przyspieszenie choc trzeba go "krecic" na dosc wysokich obrotach
nie mam najmniejszych problemow, biegi ladnie wchodza
bardzo dobrze trzyma sie drogi, jazda tym samochodem to prawdziwa przyjemnosc...
taka jak w wiekszosci nowych aut, przednie grube slupki troche ograniczaja widocznosc, tak jak i stosunkowo mala tylnia szyba (hatchback)
wszystko jest na swoim miejscu
w zime nagrzewa sie bardzo szybko, ciekaw jestem jak sprawdzi sie w lato...brak klimy a kolor czarny, choc na inny bym sie nigdy nie zamienil, czarny kolor podkresla jego ciekawa sylwetke
w swojej klasie nie do pobicia!!
najszybciej do tej pory jechalem nim 170 (troszke glosniej zaczyna sie robic pow 140-150) pod tym wzgledem konstruktorzy tez sie postarali, silnik slychac dopiero gdy sie go kreci na dosc wysokich obrotach
no i tu najnizsza ocena, ciekawe jak bedzie latem... zima na trasie calkiem niezle ponizej 7l (6,5) w miescie za to spalanie przynajmniej u mnie wzrasta do prawie 9,5l bez specjalmego oszczedzania ale i bez szarz:]zobaczymy jak bedzie gdy przejade kolejne 2000 przy dodatnich temperaturach
za cene 40tys (po wszystkich obnizkach) dostalem ladne autko z 2poduszkami, ABSem, radiem, elektrycznymi szybami, elektrycznymi i podrzewanymi lusterkami, no i przede wszystkim 3 letnia gwarancja.. w srodku duzo miejsca i roznego rodzaju schowkow swietnie sie prowadzi, niezle wyciszenie, na znajomych zrobil duze wrazenie.. za ta cene, wydaje mi sie ze nie moglem kupic nic lepszego, pod kazdym wzgledem bije fabie, cordobe czy astre II (no moze oprocz spalania) nad ktorymi sie zastanawialem, moglem tez kupic uzywany ale bez gwarancji.. a i dla zainteresowanych pierwszy przeglad po 2000km 170zl
za maly przebieg... jak do tej pory nic nie skrzypi nic sie nie psuje (odpukac:))
j.w

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V 95KM 70kW [l/100km]