Lista ocen Chevrolet Rezzo (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bydgoszczak
Minivan 2.0 i 16V 122KM 90kW
Myślę, że w swojej klasie wypada najlepiej. Jechał ze mną kolega który posiada scenica, był w szoku. Siedzi się jak na fotelu przed telewizorem. Fotel cofnięty do końca, a na tylnej kanapie nie dotykasz kolanami przedniego fotelu. Mam 182 cm. wysokości.
~suzui1
Minivan 2.0 i 16V 122KM 90kW
Tutaj konkurencja powinna się uczyć. Siedzi kierowca siedzi jak na fotelu przed telewizorem. Mam 182 cm. wzrostu fotel cofnięty na max do tyłu i siadając na tylnej kanapie kolanami nie dotykam fotela. Coś pięknego.
~RaV
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Super, mnóstwo miejsca, wygodnie mają wszyscy pasażerowie. Wyciągane tylne fotele pozwalają przewieść prawie wszystko npo pralkę, 40 pustaków itd.
~Nic RAM
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
To jest rewelacja mam 190 cm i spokojnie się mieszczę, nawet z tyłu gdy fotel mam ustawiony dla siebie z przodu
~jaco108
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
dużo miejsca, tylko fotele mogłyby być wygodniejsze, no i ta tapicerka...szara i kiepskiej jakości
~kerti
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
bardzo przestronny a tyl wrecz olbrzmi mozna robic imprezke sa nawet stoliki i plaska podloga do tanczenia
~Johnio@neostrada.pl
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
czego mozna by wiecej wymagac od tego Vana 5 doroslych osób moze sobie w poludnie nad morze ze slaska jechac
~Marcio
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Bardzo dużo miejsca dla wszystkich, przydatny podłokietnik dla kierowcy, wygodnie fotele
~Pawwł
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów-doskonały na wyjazdy wakacyjne
Dziennik kosztów dla Chevrolet Rezzo
9,2
~wirtus@op.pl
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Niewyobrażalnie duzo miejaca dla wszystkich masa schowków, stoliczki itp.