Lista ocen Chevrolet Rezzo (24) - Silnik

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RaV
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Kupiłem z przebiegiem 95000, silnik do remontu, brał olej. Po remoncie jeździłem 3 lata bez problemu 145000, po 3 latach silnik ponownie do kapitalnego remontu. Poprzedni właściciel jeździł na wodzie i pozatykała kanały chłodzące. Silnik stracił moc o około 20km.
~zadowolony
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jak najbardziej pozytywny, dymanika ok, zadziwił mnie gdyż wydawalo mi sie ze jest za maly jak na tak duzy samochod. W miescie bez problemow jeszcze nie bylem w trasie. Tylko moglby byc zdecydowanie cichszy. Jeszcze nie dotarty mam nadzieje ze po 3000 km nabierze wigoru
~suzui1
Minivan 2.0 i 16V 122KM 90kW
Ten silnik to coś wspaniałego. Bardzo elastyczny i jazda w mieście w zakresie ekonomicznym to mniejsze spalanie niż w lanosie z gazem 1,6. Silniczek pracuje cichutko i ładnie ciągnie od samego dołu obrotów. Polecam jak kupować rezzo to tylko z tym silnikiem
~bydgoszczak
Minivan 2.0 i 16V 122KM 90kW
Polecam silnik 2.0, po włączeniu klimatyzacji nie odczuwam spadku mocy. Ważna rzecz szczególnie w trakcie wyprzedzania. Zużycie paliwa minimalnie wyższe
~cwakrysz@interia.pl
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
po przebiegu 1600km po uruchomieniu silnika nie gaśnie lampka Nr.21 sygn. awarię. - po 3-krotnej wizycie w serwisie rozłożyli ręce ... co dalej.
~Misiek
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Najlepiej spisuje się na autostradzie przy prędkości 120-140 km/h. Wbrew pozorom wtedy ma bardzo niskie spalanie ok 7 l przy włączonej klimie !!!!!
~Johnio@neostrada.pl
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Trzeba przyznac ze ten silnik doskonaly aby rozpedzic przeszlo 1.5 tonowe auto do 180 km/h
~wirtus@op.pl
Trochę warczy ale nawet to miłe, elastyczny i o dziwo zrywny z tych 110 KM
~tmn@onet.eu
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
wystarcza do spokojnej jazdy, ale do ostrzejszej jazdy na trasie zbyt mały
~Piotr
Minivan 1.6 i 16V 107KM 79kW
Trochę brakuje mocy w szczególności przy wyprzedzaniu,za to jest bardzo elastyczny.