Chrysler Pacifica - Oceń swoje auto

lista silników Chrysler Pacifica

Oceny Chrysler Pacifica

5% lepiej niż w segmencie Vany (4,12)

dodano 20.12.2009 23:57:32 przez

Bardzo dobre auto za smieszne pieniadze. Samochod sprowadzony osobiscie wiec koszt 35k, 2005r. wersja touring pelne wyposazenie (brak jedynie dvd i elektrcznej klapy bagaznika). Jezdze duzo i brak jakichkolwiek usterek. Nie bylem zwolennikiem lpg, ale znalazlem bardzo dobrego gazownika i wytlumaczyl mi na czym to polega. Odpowiednia instalacja do danego silnika, odpowiednia regulacja instalacji oraz odpowiednie zainstalowanie instalacji. Wnioski: Przejechalem 40.000 na gazie, tylko wymieniam 2 filtry i jezdze dalej. Jedyna roznica jaka widac to koszt na stacji. Wiec jezeli ktos mowi ze lpg jest do ****, to mial do **** instalacje, zle wyregulowana albo nigdy nie jedzil na lpg. Taka opcja bije na glowe turbodiesle, w ktorych padaja wtryski, kola dwumasowe, pompy... a o kosztach nie wspomne. Wiem co pisze, bo kazdy w rodzinie i znajomy ktory jezdzi dieslem ma takie problemy (mercedes c, bmw 7, audi a6, ford mondeo, alfa 166) Nowe modele 2002 - 2005. Auta sa zadbane, wszystko wymieniane na czas, a i tak sie psuja. Wiec ja dziekuje za ciagle wizyty u mechanikow, ktorzy nie wiedza co z tym zrobic, a o serwisach juz nie wspomne, bo potrafia wymieniac, a nie naprawiac. Co do wykonczenia wnetrza w pacifice, nie jest to gornolotne wykonanie, ale rekompensuje to cena i bezawaryjnosc auta.

dodano 28.09.2006 22:50:08 przez

Mialem niedawno mercedesa(56000mil) 320ML -2001 r. nie wiem jak ktos mysli ale w zyciu i nigdy nie kupie merca , problemy mialem z klimatyzacja , musialem wymienic kompresor , potem zepsul sie uklad ESP , "przeprosilem" Chryslera i mam Pacifice nie mam zadnych problemow , tymi autami porusza sie rowniez w USA i Kanadzie Policja , sa szybkie , wygodne i ciche . od lat jezdze "amerykanami " uprzednio (przed mercem)mialem 1998r.Chrysler Concorde silnik 3200l. super chodzil tylko juz byl czas na zmiane auta , Pacificke planuje miec przez najblizsze 5lat i nie mysle zebym mial wieksze problemy ,na oslawionym Mercedesie wyszedlbym jak "zablocki na mydle" sama wymiana oleju tu w USA do merca kosztuje okolo 100-110$ w Pacififa 25$ i wogole jestem Kanadyjczyk ,mieszkam w USA takze dla mnie Pacifica jest autem takim jakie lubie , duze , dobre , szybkie i wygodne a jak na tutejsze warunki to spozycie paliwa jest OK .

dodano 15.09.2008 21:55:28 przez

Pacifica to crossover. Klasyfikacja auta jako van/minivam, to pomyłka. Są rzeczy(drobiazgi), które bym zmienił: 1- to fotele mogłyby mieć regulowany kąt nachytenia podłokietników, 2- to nie do końca dobrze rozwiązana roleta w aucie 6 osobowym, 3- w 3 rzędzie powinny być zagłówki, chowane w obręb fotela przy składaniu, wtedy 3 rząd byłby bezpieczniejszy. Panie Madzia, Halina skrytykowały praktycznie wszystko, czyżby jeździły S-klasą? Nie sądzę. Chyba miały wizję, że jeżdżą Pacificą.

dodano 23.10.2010 18:28:52 przez

2 ocena po przejechaniu 40 tys. km - super auto. 210 tys. km bezawaryjnie, wszystkie wymiany na czas i zero problemów. Wymieniam tylko eksploatacyjne rzeczy (olej, płyny, hamulce, końcówki, tulejki). Ktoś może się przyczepić, że mógłby być szybszy, ma niską prędkość max, ale chyba nie o to chodzi w tym aucie. Ma być komfortowo i jest. Jeżeli ktoś szuka wyścigówki to się rozczaruje. Szukałem wygodnego auta w trasy i znalazłem świetne auto, które sprawdza się również w mieście.

dodano 20.04.2012 22:43:48 przez

Autko cudowne :) Modne (SUV czy crossover) wygodne. Tanie w zakupie, nie wymaga ogromnych nakładów na części. Luksusowo wyposażone. Jeździ się nim dostojnie, po prostu bujasz się po okolicy jakieś 20cm nad asfaltem :) Super zestaw audio- fabrycznie Infinity. Przez audio tym autem jeżdżę z 10 km/h wolniej, żeby dłużej sobie posłuchać muzyki :) Pomimo tego że podobnych aut jest sporo za nim naprawdę oglądaja się ludzie.

dodano 13.06.2012 11:21:45 przez

Dla mnie ideał, kocham to auto i uwielbiam nim się przemieszczać, z resztą nie tylko ja. Polecam zakup autka z możliwie pełnym wyposażeniem i AWD, naprawdę autko jest nietuzinkowe, szyberek, pełna elektryka w środku, DVD, elektryczna klapa bagażnika, automatyczne skrzynia - za te najbardziej go lubię!

dodano 15.04.2006 10:15:35 przez

BARDZO DOBRY SAMOCHÓD.OFICJALNIE NIE SPROWADZANY DO EUROPY (SZKODA) CHYBA ZE WZGLĘDU NA KONKURENCJĘ DLA MERCEDESA.PRZY OKAZJI OPINIA PANA "MARCINA"JEST ŚMIESZNA.PEWNIE TEGO SAMOCHODU NIE WIDZIAŁ NA OCZY LUB KUPIŁ PO PIJANEMU FURMANKĘ PRZEKONANY ŻE TO PACIFICA.

dodano 18.10.2009 22:43:01 przez

Jestem bardzo zadowolony. Komentarze dodane wcześniej (dwa negatywne) pochodzą chyba od kogoś kto kupił rozbitą pacyfikę albo w ogóle nie ma takiego samochodu (szczególnie narzekanie na brak miejsca dla pasażerów "z tyłu" jest zaskakujące)

dodano 15.10.2010 17:07:54 przez

narazie jestem bardzo zadowolony ,autko super wyglada wyruznia sie na drodze( bardzo mi sie podobaja takie ciezkie ,kanciate sylwetki),we wnetrzy super komfort , swietne naglosnienie podobno infiniti,aluski ,dwa wydechy,dla mnie bomba

dodano 03.04.2011 22:05:13 przez

Samochód stworzony do pokonywania dużych przestrzeni , doskonale spisuje się zimą dzięki AWD. Jeden z bardziej wygodnych modeli do komfortowego podróżowania. Prowadzenie Pacyficy jest zbliżone do jazdy Porsche Cayenne , VW Tuareg .

Demonstracyjny Nissan Note ACENTA + Sport + IT + Auto Pack + I-Key 98KM

Demonstracyjny Nissan Note ACENTA + Sport + IT + Auto Pack + I-Key 98KM

Rocznik: 2014. Przebieg: 660 km. Silnik: 1.2 98KM, benzynowy.

Demonstracyjny Nissan Navara LE LEATHER PACK

Demonstracyjny Nissan Navara LE LEATHER PACK

Rocznik: 2013. Przebieg: 48 km. Silnik: 2.5 190KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Chrysler Pacifica, oglądali także

Dowiedz się więcej o Chrysler Pacifica