Oceny Chrysler Pacifica

Oceny Chrysler Pacifica– wybierz silnik

Najnowsze oceny Chrysler Pacifica

~arek
Chrysler Pacifica I
Pomimo wskazanych usterek są one bardzo mało znaczące w porównaniu do generalnej bardzo pozytywnej oceny auta.
~ggrzywi@gmail.com
Chrysler Pacifica I
narazie jestem bardzo zadowolony ,autko super wyglada wyruznia sie na drodze( bardzo mi sie podobaja takie ciezkie ,kanciate sylwetki),we wnetrzy super komfort , swietne naglosnienie podobno infiniti,aluski ,dwa wydechy,dla mnie bomba
~Maniek
Chrysler Pacifica I
Mimo sporego spalania komfort, wygoda i poczucie bezpieczeństwa super.
~maks
Chrysler Pacifica I
Bardzo dobre auto za smieszne pieniadze. Samochod sprowadzony osobiscie wiec koszt 35k, 2005r. wersja touring pelne wyposazenie (brak jedynie dvd i elektrcznej klapy bagaznika). Jezdze duzo i brak jakichkolwiek usterek. Nie bylem zwolennikiem lpg, ale znalazlem bardzo dobrego gazownika i wytlumaczyl mi na czym to polega. Odpowiednia instalacja do danego silnika, odpowiednia regulacja instalacji oraz odpowiednie zainstalowanie instalacji....
~maks
Chrysler Pacifica I
2 ocena po przejechaniu 40 tys. km - super auto. 210 tys. km bezawaryjnie, wszystkie wymiany na czas i zero problemów. Wymieniam tylko eksploatacyjne rzeczy (olej, płyny, hamulce, końcówki, tulejki). Ktoś może się przyczepić, że mógłby być szybszy, ma niską prędkość max, ale chyba nie o to chodzi w tym aucie. Ma być komfortowo i jest. Jeżeli ktoś szuka wyścigówki to się rozczaruje. Szukałem wygodnego auta w trasy i znalazłem świetne auto,...
~Michał W.
Chrysler Pacifica I
Rewelacja ! luksusowe, sportowe auto rodzinne ! :) Pamiętajcie, że to jest twór Daimler-Chrysler tj. pomysł Mercedesa gdy kupili Chryslera zrobiony na płycie i podzespołach Mercedesa R350 jako jego amerykański klon.
~DAVE
Chrysler Pacifica I
Auto super - za te smieszne pieniążki. Chciałem durango ale ciesze się że kupiłem pacyfke
~BePiGraf
Chrysler Pacifica I
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Minusy dla mnie to: - dwa miejsca w drugim rzędzie. Przy podróżach samochód jest w zasadzie 4-ro osobowy.
Dziennik kosztów dla Chrysler Pacifica
1,2
14,8
~Karol
Chrysler Pacifica I
mam 4 osobową rodzinę i do wyboru byka kia sorento i hyunday santa fe, nieżałuje że mam pace najlepszy , najbardziej wypasiony .............
~K.K
Chrysler Pacifica I
Typowe amerykanskie auto miekkie duze z automatyczna skrzynka Wspaniale dla rodziny na dlugie trasy Jednak jak dla mnie to brakuje tam duzego silnika tak zeby to bydle mialo kopa bo tego mu zdecydowanie brakuje
Chrysler Pacifica
Aktualnie przeglądasz Chrysler Pacifica