Lista ocen Citroen AX 1.1 60KM 44kW 1989-1997 (86)

~TVsky
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Całokształtnie za taką kasę dobry i ekonomiczny samochodzik.
3,3
~fotomaks@gmail.com
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Do pracy wozi, na uczelnię dojadę, nawet po za miasto na weekend wyskoczę. Byle nie daleko, bo nigdy nic nie wiadomo.
~prociaszek@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
to moje pierwsze auto, więc nie mam za bardzo porównania, ale wydaje mi się, że jeszcze dosyć gługo się z nim nie rozstanę, 8-8,5l/100km, to może sporo, ale jak się weźmie pod uwagę, że to gaz, to nie jest takie obciążenie dla portfela, w końcu ok. 15zł, więc nic, tylko wsiadać i jeździć.
~sergiusz
Hatchback 1.1 60KM 44kW
nie byłem przekonany co do zakupu tego samochodu (nie wygląda jak AUDI TT), jednak przejechałem nim w pół roku 40000 km ( byłem w hiszpani i zwiedziłem pół polski). cytrynka pracuje także jako auto dostawcze w małej firmie. przez ten czas doszedłem do wnisku takiego, że mam niezawodne, wygodne i ekonomiczne auto za bardzo małe pieniądze.
~mack , gambith@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
dobre auto za przystepna cene , w sam raz dla studenta (ktorym zreszta jestem:) , potrafi porzadnie przyspieszyc , a przy tej masie drobny tuning moze zrobic z tego autka prawdziwego przecinaka :]
~astachurski@interia.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
jestem zadowolony. Autko jest bardzo przyjemne w prowadzeniu, ma mile wnetrze i naprawde jest dobrze wykonczone (kwestia rocznika). Troszke blach w srodku widac, ale i tak jest super.
~RudY0LKR
Hatchback 1.1 60KM 44kW
silnik pracuje cicho i bez zastrzezen.. dobre przyspieszenie.. Dosyc ekonomiczny:)) (Silnik)
~mack@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
za ta cene idealny wozek dla studenta do dojezdzania na uczelnie , malo efektowny wyglad ale przynajmniej zaden drech ci go nie ukradnie, nawet nie zajrzy do srodka zeby sprawdzic jakie masz radio :)
3,8
~georg
Hatchback 1.1 60KM 44kW
silnik bardzo dynamiczny na benzynie, na gazie troszeczkę wolniejszy i słabszy, (Silnik)
~bzykers
Hatchback 1.1 60KM 44kW
jak wszystko jest sprawne to jest gorącooooooo :) musze poruszać pokrętełkiem bo mi czasem nie łapie. (Wentylacja i ogrzewanie)