Lista ocen Citroen Berlingo II Combi 1.6 HDI 92KM 68kW 2008-2012 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BaQ
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Słowem - dramat. Samochód przy nieco większych prędkościach buja się i myszkuje po drodze, na kierownicy czuć szarpnięcia, które chce się kontrować, chociaż samochód nadal jedzie prosto. Praktycznie nie czuć powiązania kierownicy z kołami - to co pomaga w mieście i na parkingu, po za miastem sprawia, że ciężko wyczuć samochód. Berlingo I prowadził się o niebo lepiej. Bujanie (tyłu) czują zwłaszcza podróżujący na tylnej kanapie.
~Bulek27
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Auto jest dość wysokie i jest wyczuwalne wychylanie się na zakrętach. Jest miękki co pozwala na połykanie nierówności. Mimo że posiada duże gabaryty to jest zwrotny manewrowanie nie sprawia kłopotów. Odczuwalny jest silny wiatr boczny szczególnie jadąc w koleinach lepiej nie odrywać wzroku od drogi. Śmiało można zjechać z asfaltu i wykonać wycieczkę po lesie samochód ma spory prześwit.
~Makintosz1508
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Buja. Buja jak moim focusem z przed lat, który jak się z czasem okazało był prostowany po kasacji w belgi :). Co mile zaskakuje to układ kierowniczy. Po jeździe testowej spać nie mogłem, za lekko, na autostradzie myślałem-oj będzie nie dobrze. Gdy przyszło co do czego, super, wspomaganie zależne od prędkości-bravo to działa!
~KIM Colviek
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
rzuca autem jak diabłem po pustym piekle, wali coś w zawieszeniu, byłem w serwisie dalej wali, kolejna wizyta troszkę lepiej ale stuka prawdopodobnie amortyzator, będę męczyl serwis do skutku. tyłem auta rzuca na zakrętach, powyżej 90km/h jazda staje się niebezpieczna, dodam że mam jumpera i jestem z niego bardzo zadowolony
~darekkruk@gmail.com
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Po 40 000 wymienili mi w serwisie na gwarancji łączniki przedniego stablizatora, takie drogi.... Tak poza tym to jest zawieszenie wielowachaczowe więc moim zdaniem nie może być lepiej...
~MG
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dobrze, ale... Wydaje mi się, że poprzedni model lepiej trzymał się drogi. Na nierównościach w zakrętach tył wydaje się że chce uciec na zewnątrz zakrętu. Może to tylko wrażenie, ale nie powinno tak być.
~rrrrrr
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
To samochód dostawczy adoptowany na osobowy więc ma swoje wady podstawowa to uskok tyłu w zakręcie na nierównościach ale może z szybko jeżdżę.
~Tomek F.
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Żadnych niemiłych niespodzianek podczas jazdy. Mocno trzyma się drogi. Czasami zbyt twardy , ale to przecież nie limuzyna...
~piotrek72
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Troszkę niestabilny tył w zakrętach.Pozatym jest o.k. Napewno mają wpływ na trzymanie się nawierzchni opony : 16/225
~Daniel daad@vp.pl
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Twarde zawieszenie dopasowane do większego obciążenia, to przecież Van przeistoczony z dostawczaka.
Citroen Berlingo II Combi