Lista ocen Citroen Berlingo (578)

~Wojtas
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Jak na wolnossące 1.9 to sprawdza się doskonale, ale w tym aucie to katastrofa... Brakuje turbiny, oraz pompo-wtrysku co jest w już w Hdi... Przy załadowanym aucie bardzo słaby... od 0 - 100 rozpędza sie od czasu wjechania z fabryki... (Silnik)
~Wojtek wojwal@vp.pl
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
świetne auto rodzinne, wygodne, pakowne,bardzo ekonomiczne
~robren
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Jeśli szukasz auta do wszystkiego to lepiej nie można trafić. Używam go m innymi do wyjazdów rodzinnych nad morze ( 5 osób) i nigdy nie miałem problemu z brakiem miejsca, jak również z tym że auto dobijało ( duża ładowność)
~Jd.on
Citroen Berlingo III
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Za słaby. W mieście ok. Za to trasy to nie jest jego dobra strona. Brakuje mu mocy. Trzeba wachlować biegami żeby jechał. (Silnik)
3,6
~sbr
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
swietne auto do malej firmy i dla rodziny mnostwo miejsca i przyzwoite spalanie niestety duzo usterek całe szczescie ze głownei to drobiazgi które można najlepiej samemu naprawic
~PRODRIVE
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Duże auto za niewielkie pieniądze solidnie wykonane ekonomiczne silnik 1.9 wystarczający do normalnej jazdy dla kogoś kto lubi dynamikę polecam 2.0 HDi choć uważam że do takiego auto 1.9 D w zupelnosci wystarczy.
~Pipp
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Z silnikiem 2.0 HDi - 90KM i lepszym wyposazeniem (klimatyzacja, "szmaciany" odsuwany dach) bylby to doskonaly, bardzo wszechstronny samochod osobowy jak i dostawczy, wada to nizsza jakosc i kilka irytujacych drobiazgow
3,2
~Boroch
Citroen Berlingo III
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Auto ładne, fajnie się prowadzi, dobra widoczność i klimatyzacja. Byłoby ok, niestety, ilość usterek (2 drobne i 2 poważne na 10 miesięcy użytkowania) znacznie obniżają ocenę nowego Berlingo.
~Daniel daad@vp.pl
Citroen Berlingo II
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Świetny rodzinny samochód z potężnym bagażnikiem. Mix praktyczności i wygody oraz fajny design. Mam wersję z komputerem pokładowym, nawigacją i mp3. Nawigacja - fabryczna - mapy zostają na półce w domu. Głośniki lepsze niż w moim byłym Peugocie, czy Skodzie. Naprawdę ok.

Usterki Citroen Berlingo

Citroen Berlingo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~andrzej
Mikrovan 1.6 HDi 90KM 66kW
SPELNIA MOJE OCZEKIWANIA-PRZESTRONNY NIEDROGI,EKONOMICZNY ,SPORA LADOWNOSC PRZY NIEZLYM KOMFORCIE
Citroen Berlingo