Lista ocen Citroen Berlingo (578)

3,2
~info@sebastian-contractor.co.uk
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Przecietni samochod za male pieniadze. Ma swoje zalety ( 3 miejsca) lecz ma rowniez drobne wady jak nisko obrotowy silnik. Dobry do miasta i nieduze predkosci)
3,4
~mp
Combi 1.6 HDI 75KM 55kW
Duży, dość ekonomiczny samochód o umiarkowanych kosztach utrzymania. Trzeba jednak pamiętać że jest to samochód dostawczy nieco przystosowany do przewozu osób - i stąd wszystkie jego wady jako samochodu mało osobowego ale i zalety jeśli chodzi o łatwość manewrowania, ekonomikę, wytrzymałość i cenę zakupu. Ten samochód najlepiej sprawdza się w jeździe miejskiej i podmiejskiej - do tego przecież projektowane są małe \"dostawczaki\".
~pawziu
Citroen Berlingo III
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Świetne auto, doskonale spełnia swoje zadanie - jazda jest komfortowa, miejsca w środku jest mnóstwo, ogrom schowków i moim zdaniem cena jest uczciwa. Nie znalazłem nic lepszego w cenie do 80 tys. Używam go głównie w trasie, często autostrady i ekspresówki. Przesiadłem się z Citroena C5 z zawieszeniem hydro. Opinia po 5tys. km, zaktualizuję ją po ok. 15tys.
~Sławek
Van Long Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
Auto kupiłem na wyprzedaży rocznika w okazyjnej cenie niecałe 47 tys zł netto. Uważam że do 106tys km spisywało się znakomicie. Niestety zostało udeżone przez tira na parkingu pod hurtownią. Sprzedałem Ukraińcowi (rozbite) i cieszył się jak dziecko, mówił że unich popularne i mają dobrą opinię. Do tego przebiegu spisywało się rewelacyjnie!
~Danc
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Gdyby nie jakość wykończenia to byłby super samochód. Ale generalnie polecam, bo jest tani i pakowny. Idealny dla firm rodzinnych i MSP.
4,1
~Leszek
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Ogólnie bardzo udane autko zarówno z powodzeniem spełniające rolę auta rodzinnego jak i firmowego.Do pełni szczęścia brakuje mi tylko pod maską silnika HDi(taki ze 110-ma kucykami, jechałem takim-poezja)
2,8
~bossman
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
O silniku można by długo opowiadać. Po pierwsze moc tego auta nie jest zadowalająca. 90 KM, na codzień ok, ale jeśli jedziesz 4 os. rodziną, z bagażem na tygodniowy wypad,są poważne problemy z dynamiką ruszania i wyprzedzaniem. Nie mówię tu o sportowej jeździe, po prostu czasem jest to potrzebne. Druga rzecz to awaryjność. Tutaj jest źle. Po 80 tys. remont silnika (3000zł) urwane koniku przy tłokach, rozerwany pasek do wymiany. Ruszyłem, auto... (Silnik)
3,6
~dominik@paluki.tygodnik.pl
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
1) Czarna derma na kiju, nakrywająca bagażnik do połowy jest nieporęczna. Często wykorzystuję wóz ze złożonymi tylnymi siedzeniami i wtedy nie ma co zrobić z tym kijem, więc stoi w piwnicy, a ja w efekcie zakrytego bagażnika nie mam. 2) Powinna być możliwość podniesienia kratki od dołu w stronę sufitu i przykręcenia jej do sufitu, gdyż w sytuacji, kiedy kratka jest niepotrzebna, nie ma możliwości, by przebywała w wozie. 3) Brak wieszaczków...
3,5
~marlinus@tlen.pl
Mikrovan 1.8 90KM 66kW
Proszę pamiętać, że jeżeli kupujemy 10- letnie auto to prawdopodobnie mamy zużyty katalizator (tłumiki), który zdecydowanie obniża parametry silnika, zwiększa zużycie paliwa, krótko mówiąc przymula silnik. W moim przypadku po wymianie katalizatora Berlingo dostał nowe życie - elastyczność, przyspieszenie - jestem zdziwiony - zachowuje się jak tuningowany, a moja noga stała się \"ciężka\" (Silnik)

Usterki Citroen Berlingo

Citroen Berlingo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Mikrovan 1.6 HDi 90KM 66kW
Auto zgrabne, bardzo dobry do przewożenia niewielkich towarów jak i nadaje się do podróży na dalsze trasy. Mój berlingo to MultiSpace+ czyli maksymalnie doposażony...oceniam go pozytywnie. Zgrabny i zgrany.
Citroen Berlingo