Oceny Citroen BX Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW 1987-1993

Citroen BX Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW 1987-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen BX Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW 1987-1993

~requiree@yahoo.de
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
wiem ze bede musiala sie kiedys z moim pojazdem rozstac i juz teraz rozmyslam nad nastepca; poniewaz trafil mi sie wypasiony egzemplarz raczej nie skusze sie w przyszlosci na jakies toczydelko samochod ma nieprawdopodobne patenty, hitem jest: - telewizorek - wiem kogo opieprzyc za niezamkniecie drzwi:)) - szyberdach - nieprzecietnej wielkosci - oswietlenie bagaznika (wiem, to dzis norma, ale tylko w samochodach wyzszych klas) - prądszyby...
~g
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Samocho oferuje wiele komfortu i praktycznych rozwiazan technicznych, ktorych nikt by sie po nim nie spodziewal. Pod wzgledem zaawansowania nie ma co porownywac do samochodow tej klasy z jego okresu. Nawet na dzisiejsze standardy jest wystarczajaco dobrze. Z wygladu raczej malo atrakcyjny, ale przyjemnie sie nim jezdzi. Wazne jest zeby znalezc dobry egzemplarz, takie sa niezniszczalne.
~Maciej K.
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Rewelacyjne, nietypowe auto, rewelacyjny komfort, w wersji GTi niesłychana frajda z jazdy. Należy jedynie trafić na zadbany egzemplarz, zrobić go dla siebie (nie żałując pieniędzy na renowację) i mieć zaufanego mechanika, który naprawiał już niejedną Cytrynę :)
~DZERRY GDANSK
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Bomba auto polecam. To moj drugi BX i jak widac nie zmieniam choc pierszy był z 87r 1.4 (monoblok) ciekawy kaprysny ale mnie nie zniechecil do marki z ta cytryna naprawde nie mam problemow jest ekstra. Wylury pelna elektryka wygodne kubelki moc w silniku wszystko jak trzeba.
~mymail5@wp.pl
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Bardzo wygodny samochód. Świetne siedzenia i zagłówki (!), widoczność rewelacyjna. Większe naprawy sporadycznie, trochę padają drobiazgi. Gdy ma się własnego mechanika naprawy za pół darmo (tanie części). Zawieszenie wręcz luksusowe, nie czuć dziur w mieście, w terenie też się b.dobrze sprawuje. Po opuszczeniu na parkingówkę możemy nie płacić za wapark. Przy mocniejszym silniku wszystkich odstawiamy.
~wojtek
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Ogólnie somochód lekki, szybki i pakowny - bardzo uniwersalny.
~Maciej K.
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Super, nic dodać, nic ująć. Trzeba jednak bardzo dobrze znać samochód i dokładnie go sprawdzić przed zakupem lub mieć szczęście i dobrze trafić :)
~kriss@czorty.pl
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Wygodne auto, zadbane odwdzięczy się niezawodnością. Większość awarii wynika z zanidbania użytkownika.
~sebcio30
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
ok trzeba się przyzwyczaić do radia nisko położonego (Ergonomia)
~Piotrek
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Niestety poprzedni właściciel ją troszkę zaniedbał i słychać lekkie "wycie" (Skrzynia biegów)
Citroen BX Kombi