Lista ocen Citroen C-Elysee II (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Expert
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Zero przy tym przebiegu. Co nie jest takie oczywiste u konkurencji. Kupiłem już jedno nowe auto które po 100 km przebiegu stało 2 tygodnie w serwisie bo Panowie - "specjaliści" z ASO nie wiedzieli co jest z autem nie tak.
~Anty citroen
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Przebieg jeszcze żaden a już był wymieniany czujnik temperatury. No i czasami na zimnym z klimą potrafi przydusić silnik i nie jedzie. Trzeba trzymać gaz do dechy przez 10-15 sekund i wtedy nagle jest ok.
~Greg
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
na etapie produkcji - dlaczego w benzynie nie można zamówić tempomatu montowanego seryjnie skrzypienie z tyłu auta po lewej stronie - tarcie obudowy lampy tylnej o karoserię
~Zibi
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Zbyt krótki okres aby coś się zepsuło nawet jeżeli jest to Citroen. Są za to niedoróbki takie jak np. w bagażniku którego podłoga się zapada.
~Jack119
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDi 99KM 73kW
Żadnych drobnych usterek. Do tej pory wymieniłem dwa łożyska kół i lampkę oświetlenia tablicy.
~Driver
Sedan Facelifting 1.5 BlueHDi 102KM 75kW
Pióra wycieraczek , mechanizm i uszczelki drzwi hałasują w drzwiach przednich prawych.
~Krystian
Sedan Facelifting 1.5 BlueHDi 102KM 75kW
Początkowo prawe pióro wycieraczki miało problem ze zbieraniem wody, ale już jest z tym ok.
~ja
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
czujnik temperatury w silniku wymieniony przy 35tys km. pokazywał -40stC obroty falowały na luzie
~Grzegorz
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Po wprowadzeniu nowego oprogramowania -akcja serwisowa -przestał go męczyć kaszel od czasu do czasu.
~maariu
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Na liczniku mam dopiero 6.600 km, tak więc odnośnie kosztów serwisu i ewentualnych usterkach nic nie wiem.