Lista ocen Citroen C-Elysee II (43) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aduss
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Bardzo dużo miejsca jak na auto tej klasy. Mam 186cm wzrostu i nie mam żadnego problemu z zmieszczeniem się zarówno z przodu jak i za samym sobą z tyłu. Na nogi zostaje mi dobre parę ładnych cm odległości do fotela. Komfort dobry, fotele wygodne, dobrze wyprofilowane, troszkę brakuje trzymania bocznego. Miejsca naprawę bardzo dużo, zarówno z przodu jak i z tyłu. Dla przykładu w nowym KIA Ceed kombi i BMW e39 jest dużo mniej miejsca z tyłu niż...
~niemieckietrytki
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Dwumetrowiec usiądzie sam za sobą. Podoba mi się umiejscowienie sterowania szybami w tunelu środkowym przy dźwigni zmiany biegów, gdyż daje to dużo miejsca na lewe kolano. Również na brak miejsca na prawą nogę kierowca nie będzie narzekał. Wysoki kierowca będzie miał wygodnie, pomimo braku przesuwania kierownicy w poziomie. Ogólnie jest więcej przestrzeni niż w dużej części kompaktów.
~Expert
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Miejsca ogrom. Deklasuje modele klasy B i niektóre kompakty. Ja siedząc "za sobą" spokojnie mogę założyć nogę na nogę. Na głowę też sporo miejsca. Bagażnik - piwnica. Prawdziwe ponad 500 litrów nie licząc wnęki na koło zapasowe i wszystkie w aucie schowki jak to często jest liczone u konkurencji.
~Marcin
Sedan 1.6 HDI 92KM 68kW
Często jeździmy w piątkę i ludziska raczej nie narzekają. Nogi spokojnie wyciągną. Przeszkadza brak środkowego zagłówka, a i te co są na tylnej kanapie przy wzroście pow. 1,85 nie zdają egzaminu. Całe szczęście prawie zawsze jestem kierowcą.
~Jack119
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDi 99KM 73kW
Miejsca jest mega dużo. Nam też Zafirę b i mogę powiedzieć, że jest podobnie. Aż trudno w to uwierzyć. Mam prawie 190 cm i nie brakuje miejsca nawet z tyłu. Nie ma mowy o dotykaniu głową sufitu.
~MatizWrocek
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
No super tutaj - na długości miejsca więcej jak w Peugeocie 508. Na szerokości jak w typowym aucie. Wysokość akceptowalna - z przodu bdb z tyłu ktoś kto ma powyzej 185cm - będzię trącał głową o sufit.
~Robofajka
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Rewelacja ! Nikt barkami się nie styka, miejsce na nogi jest siedziska wygodne. Byłem w trasie 1400 km jednego dnia i nawet tyłek mnie nie bolał :))) Tylna kanapa dzielona 1/3 do 2/3 Mnie pasuje!
~maariu
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Przestrzeni zarówno z przodu, jak i z tyłu mogą pozazdrościć samochody z dużo wyższej klasy. Naprawdę jest dużo miejsca i dość wygodnie się siedzi. Długie godziny jazdy nie sprawiają żadnego problemu.
~jarosław_aranowski
Sedan Facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Może z tyłu trochę wąsko dla 3 dorosłych osób, za to dużo miejsca na nogi. Nie ma problemu aby za mną siedziała osoba o podobnych gabarytach.
~Roman1978
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Jestem miło zaskoczony, przy maksymalnie odsuniętym przednim fotelu z tyłu można bez problemu siedzieć i nie gnieść się.