Lista ocen Citroen C-Elysee II Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW 2012-2016 (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MatizWrocek
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Dobra nota. Na podobną rocznikowo Octacie czy nawet Rapida z podobnym przebiegiem nie było mnie stać. Może jedynie jakiś Fluence albo inny Daciowy model byłby w stanie zostać oddany podobnej ocenie. Auta grupy VW są lepiej złożone, lepiej spasowane - sprawiają wrażeinie trwalszych. Ale to tylko tyle, a cena ich nie rekompensuje ryzyka związanego z ich naprawą. Silnik tradycyjny w Citroenie powinien trochę posłużyć. Nie ma tu łańcucha, który...
~Mirek
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Cóż tyle ile płacisz tyle dostajesz. Nie jest najgorzej, ale duzo lepiej kupić mniejsze auto za podobne pieniądze jego wykonanie będzie o wiele lepsze. Konkurencyjny Fiat Tipo kosztuje podobne pieniądze a jego wykonanie jest o wiele lepsze. Nie mogę zrozumieć jak w aucie mogą być dwie wypustki zamiast zagłowków.
~Robofajka
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Wszystko Okey ...i nawet jestem zadowolony...dopóki nie spojrze na spalanie i liczbę km przejechany na ilości paliwa jaka bym wlał do diesla..100 % więcej...Tutaj przez to spalanie i koszty paliwa (chociaż staniało)...dla mnie przeciętnie i z małą depresją w kierunku źle !
~Kamilo
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
To auto ma po prostu jeździć i się nie psuć! Prostota, minimalizm i oszczędność to 3 słowa, które pasują do tego auta. Przy okazji jego wygląd nie jest odpychający, da się na to auto patrzeć przyjaznym okiem i to również jest mały plusik.
~maariu
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Wygląd auta, użyte materiały, jak i wykonanie w stosunku do ceny jest moim zdaniem na dość wysokim poziomie - porównują z konkurencją, stawiam Elysee na pierwszym miejscu w swojej klasie.
~Zibi
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Plastikowe wnętrze, mało przytulne. Oszczędności w instalacji elektrycznej. Niedoróbki w bagażniku - zapadająca się podłoga w jego tylnej części. Brak regulacji zagłówków tylnej kanapy.
~Igor
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Wykonanie drzwi to przesada, tworzywa są twarde i nieprzyjemne w dotyku. Fotele się wygniatają się, sa zdecydowanie za miękkie. Ogólnie szczyt badziewia
~kamil
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
za cene 48,900zł nie można kupić auta tak wyposażonego ze zwykłym silnikem benzynowym w tej klasie , za rapida trzeba dopłacić 10,000zł!
~Aleksander Kuszeta
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Dałem za ten samochód (wyprzedaż rocznika) prawie tyle samo, co kilka lat wcześniej za SKODĘ CITIGO także jest rozsądnie.
~Anty citroen
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Cena ceną Ale ja bym się wstydził takie coś ludziom sprzedawać. Jeszcze ktoś by się tym w trasę czy na wakacje wybrał.
Citroen C-Elysee II Sedan