Lista ocen Citroen C3 Picasso (48) - Ergonomia

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof K.
Picasso 1.4 95KM 70kW
Nie ma z tym problemu. dla wygody dokupiłem (choć raczej dość drogo 750 zł) oryginalny podłokietnik ze schowankami. Tyle że domontowywany zasłania słupkiem wnękę na kubek pasażerów siedzących z tyłu.
~Polak Mały
Picasso 1.6 HDI 92KM 68kW
Nisko umieszczone uchwyty pasów bezpieczeństwa. Roleta dachu szklanego sterowana ręcznie (nie elektrycznie). Kanapa tylna płaska, niezbyt wygodna na dłuższą podróż.
~konrat
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Dla każdego kto lubi siedzieć jak na krzesełku ;), jest to samochód marzenie. dla tych co lubią mieć wrażenie tarcia tylną częścią ciała po asfalcie może być obco.
~kris
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Zawsze można się do czegoś przyczepić, ale jest generalnie dobrze. Regulacja tempomatu i radia przy kierownicy mogłaby być nieco wygodniejsza, ale można się przyzwyczaić.
~Larry
Picasso 1.4 95KM 70kW
Fotele twarde, w ostrzejszych zakrętach trzeba trzymać się, żeby nie wypaść. Brak podłokietnika w dłuższych trasach jest strasznym mankamentem.
~Eug
Picasso 1.6 HDI 92KM 68kW
Pozycja za kierownicą wysoka co ułatwia wsiadanie i wysiadanie, jedynie siedzi się jak na krześle co wymaga przyzwyczajenia ale tak chyba jest w VANach
~Andrzej_xyz
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
5+ - trudno wyobrazić sobie lepsze zagospodarowanie wnętrza, obsługa dla mnie bezproblemowa. W mojej wersji brakuje jednak podłokietnika.
~Jazon
Picasso 1.4 95KM 70kW
Nie mam co narzekać bo taką wersję wybrałem przez niedopatrzenie ale podłokietnik by się przydał chyba sobie dokupię no i składane siedzenie od pasażera
~mshader77@gmail.com
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Fotel kierowcy mógłby odsuwać się trochę dalej, ale w zamian jest świetna regulacja wysokości.
~hiciu_24
Picasso 1.4 95KM 70kW
Dużo schowków, samochód przez swoje gabaryty bardzo pakowny.