Lista ocen Citroen C3 Picasso (46) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojak89
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Najbogatszą wersje kupiłem za nie wielkie pieniądze z przebiegiem 48tyś. Jeśli by było mi kupić jeszcze raz to auto kupił bym.
~Jarek
Picasso 1.4 95KM 70kW
Samochód nowy nabyty za 40 tysięcy złotych w promocji złomowanie/rabat/wyprzedaż rocznika w wersji seduction - lepszego nie znalazłem.
~maly
Picasso 1.4 95KM 70kW
Super autko rodzinne dla 2+1 - w mieście i w trasie - polecam - kupione przypadkowo ale zakup okazał sie trafiony w 100%
~Wojtek
Picasso 1.4 95KM 70kW
Komfortu jazdy, ilości miejsca dla ludzi i bagażu, świetnej stylistyki nie da się porównać do samochodów w podobnym zakresie cenowym.
~Larry
Picasso 1.4 95KM 70kW
Za te cenę można kupić dużo lepsze i większe, czy też bardziej doposazone auto z dużo lepszym silnikiem.
~Artur_B
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Jeżeli bierzemy pod uwagę komfort, widoczność praktyczność to super , cała reszta jest kiepska:(
~tewz
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Za tą kasę u konkurencji miał bym golasa,a u citroena super wypas. Największy plus jakość plastików.
~Piotreq
Picasso 1.4 95KM 70kW
Może są auta tej wielkości tańsze, ale mój egzemplarz przy jego niezawodności i wyposażeniu - auto na PIĄTKĘ.
~cud1@op.pl
Picasso 1.6 HDI 92KM 68kW
Auto jest za drogie. Cena mojego modelu 79100zl.Gdyby nie wysokie promocje zakup bylby malo oplacalny.
~Rutek
Zadowolony po 4 latach użytkowania są plusy i minusy . Ale ogólnie OK